Menu
WomanOnly
Sex

9 věcí, které jste o sexu určitě nevěděli

Veronika Tichá

Veronika Tichá

16. 3. 2015

O sexu toho víme hodně, a pokud ne, nebojíme se zeptat. Některá fakta ale mnohým z nás doposud zůstaly utajeny. Těchto 9 zajímavostí pro vás možná bude novinkou:

1. Ejakulovat mohou i ženy

Existují ženy, které dokážou při orgasmu vyprodukovat určité množství tekutiny, zejména po stimulaci G-bodu. Tento jev je známý jako mokrý orgasmus a týká se asi dvaceti procent žen.

2. Nižší hladina cholesterolu může zvýšit mužskou výkonnost

Vysoká hladina cholesterolu má vliv nejen na riziko infarktu, ale také na poruchy erekce. Oba případy jsou pro nás nežádoucí, takže pánové, najeďte na zdravý životní styl!

3. Levá strana klitorisu je citlivější

Podle výzkumů je levá strana vašeho klitorisu vzrušivější než levá. Díky stimulaci této strany můžete dosáhnout mnohem intenzivnějšího orgasmu, tak neváhejte a začněte s tréninkem.

4. Mnoho žen má zkušenosti s krvácením po sexu

Několik kapek krve po milostném aktu nemusí znamenat vůbec nic, ale také infekci děložního čípku nebo polypy. Pokud se to opakuje, vyhledejte raději lékaře.

5. Chuť na sex se mění během menstruačního cyklu

Většina žen má největší chuť na sex v období kolem ovulace, protože v tomto období dochází k výraznému vzestupu hladiny testosteronu. Je to perfektně zařízené vzhledem k tomu, že se zvyšuje vaše atraktivita a vy máte největší šanci otěhotnět.

6. Muži mají rádi stimulaci análního otvoru

Ačkoliv to nepřiznají, při této technice většinou vrní blahem. Je to způsobeno množstvím nervových zakončení, které se v této oblasti nachází. Můžete to vyzkoušet i na sobě.

7. Pochva dokáže měnit tvar

Neznamená to samozřejmě, že se vaše vagina během vteřiny promění z trubice na preclík, ale během vzrušení se první třetina pochvy zúží, zadní část rozšíří a někdy se dokonce balónovitě otevírá.

8. Ženy mohou změnit hlas, aby zněl svůdněji

Ženy mohou na povel hovořit hlubším hlasem, aby mohly svádět muže. Tato hlasová poloha mužům naznačuje, že o ně stojíme, čehož určitě nejeden z nich využije.

9. Většina žen nedosáhne při vaginální sexu orgasmu

Mnoho žen je schopno vyvrcholit pouze při stimulaci klitorisu, takže pokud patříte do této skupiny, nepropadejte panice, nejste v tom sama! Je jedno jak, hlavně, že to jde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

9 věcí, které jste o sexu určitě nevěděli