Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Anionové vložky. Jak fungují zázračné intimky anionky z Číny?

Adéla Lišková

Adéla Lišková

6. 9. 2016

Intimní vložky má většina žen spojeno s menstruací, a většina mužů se jich bojí, anionové vložky jsou ovšem určeny všem – ženám, mužům, seniorům, ale i dětem. O co se jedná a k čemu jsou anionové vložky vlastně dobré?

Co jsou anionové vložky a kde je koupit

Přestože anionové vložky už na našem trhu nějaký ten pátek najdeme, stále se najde dost lidí, kterým toto slovní spojení nic neříká. O co se tedy jedná? Anionové vložky jsou intimní vložky, které jsou vybavené speciálním anionovým čipem.

Patentovaný vynález je původem z Číny, proto se k nám ještě nedávno dostávaly celkem poskrovnu a byly poměrně drahé. Dnes však i na českém trhu nabízí anionové vložky několik výrobců a jsou poměrně dobře cenově dostupné. Seženete je jak na internetu, tak i v některých lepších drogériích. Nejznámějšími jsou původní „anionky“ Love Moon, dále pak Lady Anion.

Anionové vložky vs. klasické vložky

Anionové vložky se používají klasicky při menstruaci, ale možná ještě více mimo ni. Oproti klasickým vložkám totiž nemají pouze absorpční funkci, nýbrž jsou fakticky ochranným a léčivým prostředkem. Jejich tajemstvím je tzv. FAR-IR technologie. FAR-IR záření, které obyčejně získáváme ze slunečního záření, je nezbytné pro odolnost organismu proti patogenním vlivům. Při jeho nedostatku naopak dochází k degradaci svalových buněk a buněk vnitřních orgánů.

Anionové vložky jako intimky

Používání anionových vložek tedy pomůže vašemu organismu vypořádat se s cizorodými organismy a bakteriemi, které nacházejí ve vašich intimních partiích. Zejména při menstruaci pak bývají ženy k těmto patogenním vlivům náchylné, proto anionové vložky nabízejí kromě vysoké absorpce i ochrannou funkci v podobě antibakteriálních účinků.

„Anionky“ je vhodné používat i jako intimky mimo periodu, jelikož působí jako prevence vůči běžným intimním problémům, jako jsou výtoky, různé záněty a infekce. Mnoho žen jimi úspěšně léčí vaginální mykózy či problémy s inkontinencí. Vítanou funkcí je rovněž účinná a rychlá eliminace zápachu. Kvůli této funkci si je mnozí vkládají také do bot, a světě div se, v diskuzích je možné se dočíst, že pomáhají redukovat i zápach nohou.

Anionové vložky jako terapie

Anionové vložky však nejsou určeny jen pro ženy, ale také pro muže i děti – dokáží totiž pomoci při široké škále onemocnění, včetně těch vážnějších. Dětem mohou pomoci při opruzeninách, dospělým pak při zvýšené toxicitě organismu, nakažení viry a plísněmi či problémech s ledvinami.

Anionový čip působí protizánětlivě a pomáhá bojovat proti škodlivým bakteriím. Dále přispívá k udržení správnému pH pokožky, udržení hormonální nerovnováhy a zvýšení imunity. Výrobci rovněž uvádějí, že používání anionových vložek zvyšuje odolnost vůči stresu, působí proti chronické únavě a redukují napětí.

Anionové vložky a technologie FAR-IR

Technologie FAR-IR je hojně využívaným prostředkem v procesu detoxikace. Toto záření totiž dokáže aktivovat buněčný mechanismus a zrychlit látkovou výměnu. Dochází k rozšiřování kapilár, zvýšení průtoku krve, jejímu okysličení a intenzivnějšímu přísunu k buňkám. Na druhé straně je napomáháno k odstraňování nežádoucích chemikálií a toxických látek z organismu.

Ohodnoťte tento článek:
3,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Anionové vložky. Jak fungují zázračné intimky anionky z Číny?