Menu
WomanOnly
Móda a styl

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová: krátkovlasá brunetka s roztomilým úsměvem

Redakce

Redakce

11. 4. 2013

I tento rok si diváci našli svoji Českou Miss. Je krásná,chytrá a může se pyšnit nepřehlédnutelným úsměvem. A jaká jinak je? Co pro ni znamená soutěž krásy a jak vycházela s ostatními dívkami?

V sobotu 23. března se v Hudebním divadle Karlín stala vítězkou České Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

Účes na kluka a roztomilý úsměv

Je jí třiaadvacet let a pochází z Vysočiny. Je vysoká, štíhlá a krásná. Má tedy všechny potřebné atributy na Českou Miss. Co ji však od ostatních odlišuje?  Ano, hádáte správně, jsou to její krátké vlasy.

Tato půvabná brunetka šla do soutěže již ostříhaná. A byla si vědoma, že to pro ni může být handicap.“Hodně lidí mi říkalo, že nemůžu uspět s krátkými vlasy, ale já jsem se nedala“ říká Gabriela. Zůstala svá a to se také projevilo i na finále České Miss. Svým přirozeným projevem a roztomilým úsměvem si získala všechny diváky v sále i u televizních obrazovek.

Rodina nade vše

Hlavní fandové, kteří ji přijeli podpořit, byla samozřejmě její rodina a její přítel. A jak jsme se dozvěděli, tak za celou soutěží stojí její sestra, která ji do Miss přihlásila. „Vděčím rodině za mnohé. Jsem ráda, že tu jsou se mnou a že mne naplno podporují.“

Zajímá vás, jaký je její vztah s přítelem? Zda ustojí tlak médií a vyhne se tak Gabriele tzv. „missí nemoc“ ? V tom má usměvavá Gabriela jasno. “ Jsme sice s přítelem jen pár měsíců, ale nevidím důvod, proč bychom se měli rozejít kvůli někomu jinému. Máme se rádi.“

Filipínský kotlík pro pravé gurmány

Před finále České Miss ještě Gabriela absolvovala soustředění na Filipínách. Stejně jako ostatní dívky se musela připravovat na disciplíny připravené pro finálový večer. Splnit úkol zadaný od produkce byl jedním z nich.

Každá z dívek si vyzkoušela různorodé zaměstnaní, které je pro Filipíny typické. A na sympatickou rodačku z Vysočiny padlo obsluhování stánku s občerstvením a příprava místních pokrmů. Jako pravá gurmánka, tak připravila jídlo pro pár přihlížejících a sama také ochutnala. Zda-li jí to opravdu chutnalo, to přesně nevíme. Ale s úsměvem všem předvedla, že to pro ni byla delikatesa.

Kráska z fotografií

Dalším úkolem bylo fotografování. A to by se mohlo, i když se to nezdá, pro půvabnou brunetku jevit jako oříšek. Gabriela totiž moc zkušeností s modelingem nemá. „V patnácti letech jsem odcestovala do zahraničí a pak ještě rok na to, ale to bylo všechno.“

Jak tedy dopadly fotky a celé focení? Gabriela prozradila, že se cítila dobře a že musí přiznat, že když uviděla výsledek práce, byla velmi nadšená.“ Jestli jsem si kdy připadala krásná, tak to bylo rozhodně na fotkách z Filipín.“

Řezání podpatků se nekoná

Úkoly tedy zvládla krásná brunetka na jedničku. Co ale vztahy s ostatními finalistkami? Vycházela s nimi dobře? Nevznikaly mezi nimi nějaké rozepře? Víme, že Gabriela zatím žádné zkušenosti se soutěžemi krásy neměla, a proto i trochu rivality očekávala.

Bylo pro ni tedy milým a příjemným zjištěním, když s ostatními dívkami utvořily kamarádský kolektiv a vše si společně užívaly. „Holky jsou úžasný, byly jsme kamarádky a vážně to byla legrace. Rivalita nebyla. Nikdo nepodřezával podpatky. Možná měly holky radost, když jsem spadla na generálce, ale to je tak všechno“ směje se Gabriela.

Krátkovlasá kráska vše s úsměvem přechází a má nad vším nadhled. A až ji někdy potkáte, poznáte, že z ní vyzařuje právě „to něco“, co ji odlišuje od ostatních krásných dívek. My ji přejeme příjemné kralování po celý rok a spoustu dalších úspěchů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová: krátkovlasá brunetka s roztomilým úsměvem