Menu
WomanOnly
Krása

Chcete docílit pronikavějšího pohledu? Zkuste trvalou na řasy

Redakce

Redakce

2. 9. 2014

Neustále hledáme způsob, jak být ještě dokonalejší a zajímavější. Už jste zkusili trvalou na řasy? Vaše řasy budou krásně natočené, čímž dosáhnete pronikavějšího sexy pohledu.

Jak tato procedura probíhá

Jedná se o způsob, kterým dojde k dlouhodobějšímu natočení řas. Samy doma se do toho ale nepouštějte. Obraťte se na odborníka, který se vám o natočení řas postará. Navíc trvalou na řasy nabízí téměř ve všech kosmetických studiích.

Princip je stejný jako u trvalé na vlasy, avšak pomůcky a přípravky jsou vytvořeny speciálně pro partii očí. Pomocí latexového lepidla se řasy připevní na natáčku, která ani zdaleka nepředstavuje tu na vlasy.

Řasová natáčka je spíše malinký váleček, který má přesto několik velikostí, volených podle délky řas. Po přichycení řas k natáčce dojde k nanesení trvalé a ustalovače. Doba působení se pohybuje kolem 10 až 15 minut.

Trvalá na řasy bývá často spojována i s barvením řas, jež je vhodné především pro světlejší typy. Jestli se hodí i pro vás, vám poradí přímo v kosmetickém studiu.

Pro koho je trvalá na řasy vhodná

Trvalou vyhledávají zejména ženy s rovnými, byť i dlouhými řasami. Bez natočení jim totiž téměř nejdou vidět. Řasenky dnešní doby sice také do jisté míry dokáží řasy nadzvednout a natočit, ovšem v kombinaci s trvalou dosáhnete daleko zajímavějších výsledků.

Alternativou jsou kleštičky na řasy, které sice také natočí, ale aby řasy nepoškodily, musí být vyrobeny z kvalitních materiálů. Navíc po kleštičkách saháme daleko častěji než v případě trvalého natočení řas, které vydrží až 2 měsíce. Chceme-li ušetřit řasy i čas, trvalá na řasy je jasná volba!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Chcete docílit pronikavějšího pohledu? Zkuste trvalou na řasy