Menu
WomanOnly
Krása

Co je trvalá na řasy a jak na to?

Redakce

Redakce

3. 12. 2016

Zaslechla jste už pojem trvalá na řasy a nevíte o co přesně jde? 

Co je trvalá na řasy

Trvalá na řasy je novým módním trendem, který se začíná šířit ve všech kosmetických salónech. Ještě nedávno bylo velkým trendem aplikovat umělé trsy řas, které se nalepili pomocí speciálního lepidla a řasy jste tak měla až několik měsíců. Výhodou této aplikace je to, že na denní bázi nemusíte používat řasenku a výrazný pohled tak máte po celý den.

Levnější metoda trvalé na řasy

Nyní se ale rozmáhá nová metoda, která slibuje téměř stejné výsledky a je o něco levnější, méně časově náročná a pracuje jen s vašimi řasami. Tato procedura je velmi vhodná pro každou ženu, nezáleží, zda máte krátké či dlouhé řasy, trvalá se dá použít na všechny typy řas. Díky ondulaci pak budete mít výraznější pohled, řasy budou krásně natočené a opticky se zvětší a otevřou oči. A o co konkrétně jde?

Jak se dělá trvalá na řasy

Trvalá na řasy je v podstatě stejná procedura, která se používala na vlasy. Procedura se provádí pomocí speciálních natáček, které se aplikují na řasy. Následně kosmetička použije speciální „trvalou“ – tedy přípravek, který řasy udrží v natočeném stavu. Tato fáze trvá zhruba 15 minut a následně přichází neutralizační tekutina, která zabere také asi 15 minut. Celý proces není nikterak bolestivý nebo nepříjemný a vaše řasy si natočený tvar udrží až tři měsíce. Asi největší výhodou je, že trvalá řasy vůbec nepoškozuje.

Barvení řas

Po aplikaci ondulace je také možno si nechat řasy nabarvit. Vaše oči tak budou mít výraznější pohled a řasy si nebudete muset i po nějakou dobu líčit. Celá procedura běžně stojí mezi 300 – 400 Kč, v případě příplatku za obarvení řas se pak vejdete zhruba do částky 470 Kč.

A co vy? Které kosmetické procedury jste již vyzkoušela a které pravidelně navštěvujete?

Ohodnoťte tento článek:
3,4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co je trvalá na řasy a jak na to?