Menu
WomanOnly
Láska

Co dělat, aby se vrátil. Nenechte ho plavat jen tak!

Redakce

Redakce

27. 1. 2014

Ačkoliv ze statistik vyplývá, že většinou krok k rozchodu dělají ženy, každá z nás už bohužel zřejmě zažila ten bolestivý pocit, když se náš partner rozhodl dát nám sbohem. Místo toho, abychom však seděly smutné v koutku a trápily se pro něj, je lepší bojovat a něco s tím udělat. Poradíme vám, jak na to!

Náhodné setkání

Fungování přírody je poměrně prosté a u mužů to platí dvojnásob. V jejich rozhodování hrají hlavní roli pudy. Jednoduše řečeno: víc chtějí to, co mít nemůžou a co je pro ně nedostupné. Takže, nejprve prostudujte terén a zjistěte, kde ho v horizontu 14 dnů můžete náhodou potkat. Pokud máte společné kamarády, nebude to problém, jestliže se s jeho kamarády moc neznáte, vytipujte místo či akci, kde by se mohl pohybovat a kde by zároveň vaše přítomnost vypadala přirozeně.

Buďte krásné a nedostupné

Dalším krokem je vypadat krásně, prostě dokonale. Sexy oblečení, nový účes, parádní make-up… Vyrazte nakupovat, poraďte se s kamarádkami nebo se nebojte využít i služeb profesionálů. Dále si sežeňte mužský doprovod, ideálně takový, který předčí vašeho bývalého partnera v oblasti, na které mu nejvíce záleželo (pokud se trápil nedokonalou postavou, sežeňte si svalovce; jestli měl málo vlasů, ať vás doprovodí muž s pořádnou kšticí apod.).

Jak se vyrovnat s rozchodem. Víte, jakými fázemi si musíte projít?

Posledním krokem je nenucené setkání. Tvařte se, že jste nad věcí, šťastná a spokojená. Pozdravte se s ním a prohoďte pár slov, ale nepřehánějte to. Snažte se vypadat přirozeně, a zároveň se moc netulte ke svému doprovodu. A pak jen vyčkejte. Pokud ne ten večer, tak v následujícím týdnu vás bude kontaktovat a bude se chtít sejít. Samozřejmě nejsou všichni muži stejní, pokud se váš partner k rozchodu odhodlal ze závažných důvodů, zabrat to nemusí. Vy si však zachováte svoji důstojnost. A nezapomeňte: Každý muž, který se s vámi rozejde, musí být hloupý, protože si neuvědomil, o co přichází!

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co dělat, aby se vrátil. Nenechte ho plavat jen tak!