×
WomanOnly

Co ženám vadí na prvním rande? Manuál pro úspěšnou schůzku

Zdroj: Shutterstock.com

První rande jsou chvíle plné napětí a očekávání. Snažíme se na svůj protějšek co nejlépe zapůsobit. Všímáme si všeho. Oblečení, gest, mimiky, slov. Ale někdy nás protějšek dokáže svým chováním zaručeně odpudit. Co rozhodně muži neodpustit?

Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock.com

Velmi důležité je zvolit správné místo, kde se sejdete. Nemělo by být až moc luxusní, pokud se nepohybujete v luxusu. Může se stát, že se v takovém prostředí nebudete cítit oba dobře. Také by nemělo být až příliš obyčejné např. fast food. Rovněž by se nemělo jednat o prostředí, kde je velmi hlučno nebo naopak se tam moc nemluví (divadlo, kino…). Ideálně zvolte poklidnou restauraci, kavárnu, vinárnu nebo jen tak venku, kde si budete moci v klidu popovídat a zjistit, zda si rozumíte či nikoliv.

Nevhodné chování

Žena od muže na prvním rande očekává galantnost a slušné chování. Podržení dveří, pomoc z kabátu či podržení židle. Nic těžkého, přitom na ženu velmi působící gesta. Není-li muž galantní tak, jak očekáváme, nedělejte z toho kovbojku.

Zdroj: Shuterstock.com
Zdroj: Shuterstock.com

Co rozhodně ne? Mlaskání, krkání, plivání či dokonce pšoukání! Nebo snad by jste si přály takového chlapa?

Vtipy a vtípky

Důležitost a napětí situace se snaží muž ulehčit vtípky a srandičkami, v nejhorším případě vypráví vtipy. Tak na to pánové zapomeňte! Samozřejmě nebudeme vážní a nějaký ten vtip na ulehčení neuškodí, ale všeho moc škodí.

Ostatní ženy

Ženy jsou na prvním rande velmi ostražité a sledují mužovo chování včetně jeho pohledů. Sleduje-li muž jiné ženy, u partnerky ztrácí na hodnotě. Žena považuje ostatní ženy za sokyně a muž takovým pokukováním může docílit toho, že jeho partnerka ztratí zájem, respektive vše vzdá, a už se nebude chtít s mužem v budoucnu vidět.

Rozhodně jako faux pas je považováno povídání o bývalých partnerech. Platí to v obou případech, jak pro něj, tak pro vás. Už jen jedna zmínka o bývalé lásce může dát stopku budoucímu vztahu.

Uspěchanost

Líbí se nám, když se muž chová hezky, hýčká si nás, ale nazývá-li nás muž hned na prvním rande „kočičko“ nebo „sluníčko“, nepůsobí to zrovna vhodně, naopak se některé z nás dostanou do rozpaků, dokonce rozčílí. V těchto chvílích taková označení nabírají poměrně laciného významu.

Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock.com

Telefon

Vlastní jej snad každý – telefon. Na ulicích, v dopravních prostředcích… skoro všude vidíme osoby, které drží v ruce telefon, bez kterého by snad ani z domu nevyšli. Avšak jsou chvíle, kdy musíte telefon odložit, ideálně vypnout úplně. Jednou z takových chvil je i rande, nejen první. Měli byste se věnovat svému protějšku, a ne upjatě sledovat telefon a sotva poslouchat, co druhá osoba říká.

Muž, který skoro po celou dobu schůzky sleduje telefon, dokonce telefonuje a nevěnuje svojí partnerce pozornost si pravděpodobně neváží své společnice, a tak se často stane, že partnerka muži umožní, aby nemusel s ní ztrácet čas a mohl se v klidu, někde doma, dívat do telefonu, který je pro něj velmi důležitý, důležitější než žena.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*