Menu
WomanOnly
Sex

Facesitting ženy vzruší víc než běžný orální sex

Redakce

Redakce

10. 10. 2013

Facesitting vypadá na první pohled trochu neohrabaně, vězte ale, že se bude líbit jak partnerovi, tak i partnerce. Navíc na vás většinou nikdo nekouká, pokud to nevyžadujete. Jak se facesitting provozuje a proč se stává tak oblíbeným? Zjistěte to hned.

Připravte svou partnerku na nový styl vzrušení

Pokud chcete pro svou partnerku, milí pánové, připravit překvapení ve formě facesittingu, jděte na ní zlehka a pomalu. Lehněte si na měkkou postel a nakloňte si ji k sobě. Zlehka ji líbejte na rty, později na krk a postupujte níže tak, aby si nakonec sedla na vás.

Partnerka by si na vás měla sednou obkročmo tak, abyste pusou snadno dosáhli na její přirození a nemuseli se nijak naklánět. To by vám totiž mohlo způsobit bolesti krku. Poté už praktika probíhá stejně jako běžný orální sex.

Tato poloha přinese ženě větší vzrušení než při klasickém orálním sexu. Muž totiž dosáhne jazykem na klitoris v lepším úhlu, což přináší větší intenzitu.

Sex koučka Julie Gaia Poupětová: Jak dosáhnout společného orgasmu

V opačném provedení se stupeň vzrušení nemění

I dámy si můžou připravit pro svého partnera překvapení v podobě facesittingu. Stačí jen, aby si na vás partner sedl a pak už je vše jen na vás a vaší fantazii. Při klasickém orálním sexu jste už určitě zjistila, jakým způsobem to má váš partner rád, a v této poloze se nic nemění.

Nezapomeňte na kondom při styku s cizím partnerem

Pro větší pohodlí by se měl partner více naklonit dopředu, ne si však na vás úplně lehnout, musíte přece někdy dýchat.

Pro takovou polohu si můžete pořídit i sexuální pomůcku

Sexuální pomůcka pro facesitting není žádný vibrátor a nečekejte ani lubrikační gely. Jediné, co je pro tento typ orálního sexu potřeba, je kus erotického nábytku. Aby se totiž oba dva partneři v této poloze cítili příjemně, mohou si koupit sedátko.

Do takzvaného oralboxu se uzavře hlava obličejem nahoru, ven z díry. Pak už je jen na vás, jak přesně tuto sexuální pomůcku využijete. Pokud vás vzrušuje i lehké přiškrcování, i to je s touto pomůckou možné.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Facesitting ženy vzruší víc než běžný orální sex