Menu
WomanOnly
Péče o nehty

Fosforeskující nehty či nehty měnící barvu? S UV gely žádný problém!

Ruce jsou naší vizitkou, avšak ne každá žena má to štěstí, že se narodila s krásnými nehty od přírody. Naštěstí tu existují gelové nehty, které vašim nehtům poskytnou dokonalý vzhled během chvilky. A nemusíte se vůbec spokojit s klasikou; co takhle zkusit „gelovky“, které mění barvu podle počasí?

Jak mít stále perfektní nehty?

Řada žen není se svými přírodními nehty spokojena. Mnoho z nich bojuje s jejich lámáním, třepením a tak podobně. Tyto problémy mohou mít příčinu v nedostatku některých vitamínů, avšak daleko častěji se jedná o dědičnou záležitost.

Způsobem, jak mít stále krásné a upravené nehty, je vsadit na gelové nehty. Ty jsou v dnešní době již notoricky známé, avšak pro jistotu připomeňme, o co se vlastně jedná. K tvorbě gelových nehtů se využívají barevné UV gely, které se vytvrzují pomocí speciální UV lampy, eventuálně novější LED lampy.

 

Výhody gelových nehtů

Bezesporu největší výhodou gelových nehtů je, že vydrží bezchybné až čtyři týdny, a to bez toho, abyste na ně museli vůbec sáhnout. A to se se zdlouhavou úpravou nehtů pomocí klasických laků, které se během pár dnů oprýskají, nedá vůbec srovnat.

Jistým kompromisem mezi gelovými nehty a klasickými laky na nehty jsou tzv. gel-laky, které se aplikují jako klasické laky, avšak stejně jako UV gely se vytvrzují pomocí UV lampy. Ty pak vydrží zhruba dva týdny.

Další alternativou gelových nehtů jsou akrylové nehty, ty ovšem ve srovnání s gelovými nehty nepůsobí tolik přirozeně. UV gely jsou také vhodnější zejména pro citlivé osoby, které například trpí na mykózy, jelikož pod akrylem naše přírodní nehty špatně dýchají.

UV gely s jedinečnými efekty

Gelové nehty vám udělají v každém nehtovém studiu, avšak hravě si je zvládnete vytvořit i sama doma. Není to nijak složité, navíc v dnešní době již existuje řada e-shopů, kde snadno nakoupíte UV lampu, UV-gely a další potřebné příslušenství. Mezi takové patří i e-shop NaniNails.cz, který kromě velkého výběru klasických barevných UV gelů nabízí i jedinečné UV gely se speciálními efekty.

 

Za zmínku určitě stojí fosforující UV gely, s kterými budete královnou každého večírku. Ano, tušíte správně, že nehty vytvořené tímto gelem vám budou svítit i ve tmě všude tam, kde je k dispozici UV osvětlení. Na NaniNails.cz si můžete vybrat z široké nabídky zářivých neonových barev, s kterými vás nikdo nepřehlédne ani ve dne.

Gelové nehty má dnes kde kdo, ovšem gelové nehty, které mění barvu podle počasí, to jen tak někdo nemá. Ještě větší „peckou“ jsou tak termo UV gely, které mění barvu v závislosti na okolní teplotě; každou chvíli tak můžete mít nehty zcela jiné. Na NaniNails.cz objevíte řadu efektních barevných kombinací, například výraznou zelená-tyrkysová, dívčí růzová-fialová či decentní bílá-cappuccino.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Fosforeskující nehty či nehty měnící barvu? S UV gely žádný problém!