Menu
WomanOnly
Sex

Hloubka vaginy. Co o ní víme a s jakými pojmenováními se můžeme setkat?

Velikost penisu se řeší snad až příliš často a muži jsou na to docela hákliví. Není ale až tak příliš známo, že by se někdo zabýval velikostí vaginy. Obecně se ví, že tento orgán je neskutečně pružný, snadno se přizpůsobí velikosti penisu a touto cestou žena porodí také dítě vážící několik kilogramů. Pojďme se zaměřit na hloubku vaginy a různé klasifikace, které ve své knize, s příznačným názvem Vagina, popisuje doktorka Catherine Blackledgeová.

Kámasútra zná 3 typy vagin: gazelu, kobylu a slonici

Největší práci s klasifikacemi vagin si samozřejmě dali muži. Na Západě se například vyskytují různá pojmenování jako Shawův záhyb, Douglasův vak, Svraskalý sloupec nebo Dutina cudnosti. Nejdůmyslnější popis a třídění vagin však pochází z Východu, a to už ze starověku. V Indii a Arábii se lékaři vaginám opravdu věnovali. V erotickém manuálu nazvaném Vonná zahrada se dokonce vyskytuje 38 druhů vagin a 35 typů penisů. Vaginy jsou pak typicky pojmenovány podle toho, jaké skutečně jsou, tedy malá, těsná, bezedná, hluboká a podobně.

Asi nejznámější rozdělení vagin je podle Kámasútry. Ta dělí vaginy na tři druhy, jsou to gazela, kobyla a slonice. Gazela se popisuje jako 6 palců dlouhá vagina, která je “chladná jako měsíc a má příjemnou vůni lotosových květů”. Kobyla je dlouhá 9 prstů a má “žluté šťávy s vůní sezamu”. Slonice je pak samozřejmě největší, její hloubka je až 12 prstů a má “hojné šťávy, které jsou cítit jako sloní pižmo”.

V tantře se zase člení vaginy podle různých indických bohyní jako jsou například temná bohyně Kálí, bohyně hojnosti Lakšmí nebo třeba bezhlavá bohyně Chinnamasta.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Hloubka vaginy se v Japonsku dělí podle 5 živlů

Jistou symboliku do třídění vagin vkládá Japonsko, které pracuje s 5 základními živly. Jsou jimi země, voda, oheň, vzduch a éter. Jako příklad doktorka Blackledgeová uvádí třeba zemní vaginu, která penis těsně obklopí, dále třeba vodní vaginu, která je vlhká a má malý otvor, zato široký vnitřní prostor. Nejvyhledávanější a nejvoňavější je prý úzká nebeská vagina nazvaná Dračí perla. Kdo do takové vaginy vstoupí, prý vykřikne v extázi…

Nejmenší vagina v Číně měří 2,5 cm

Čína rozlišuje 8 typů vagín. Tuto svou klasifikaci nazývá jako 8 údolí. Nejmenší vagína je hluboká pouhých 2,5 cm, ač se to zdá neuvěřitelné, nejdelší vagina má pak 20 cm.

Vagina nazvaná Struny citery má hloubku do 2,5 cm, Zuby vodního ježka má do 5 cm, Pokojné údolí 7,5 cm, Temná perla 10 cm, Palác slasti 15 cm, Brána hojnosti 17,5 cm a Severní pól až 20 cm!

Jak změřit hloubku vagíny

Pokud si chcete ze zvědavosti otestovat, která ze světových klasifikací na vás sedí a jak hluboká je vaše vagina, rozhodně byste měla být při svém tajném průzkumu nanejvýš opatrná. Velikost pochvy se totiž stejně změřit nedá. Žena může maximálně testovat, co a jak dlouhé, se do ní vejde. Ovšem víme, že vagina se dá snadno roztáhnout a přizpůsobí se velikosti penisu. A to především na šířku, ale do určité míry také na délku. Čím více je žena uvolněná a vzrušená, tím větší prostor uvnitř svého těla najde. Měření v klidovém stavu nemá smysl.

Obecně platí, že čím menší žena je postavou a čím menší má chodidla, tím má i menší a užší vaginu. U mužů se také hodnotí, na základě velikosti nohou nebo dokonce i velikosti nosu, délka jeho penisu. A víme, jak se to říkává, že na každém šprochu, pravdy je trochu…

Když si uvědomíme nejmenší velikost vaginy u čínských žen, která podle zmíněné historické klasifikace dělá maximálně 2,5 cm, zdá se to být nesmysl. Ale čínské ženy jsou malinké a mají také drobné nožky, když opomeneme hrůzné svazování chodidel čínských žen, které se ještě před pár desítkami let provádělo…

Vaginální mapování trochu jinak

Dnešní populární vaginální mapování je založeno na odblokování negativních pocitů, které žena má při stimulaci určitých částí její vaginy. Každé místo má svou charakteristiku i propojení s dalšími orgány v těle a s duchovní oblastí. Ryze z hlediska reflexologie bychom mohli říct, že spodní část vaginy odpovídá ledvinám, střední část játrům, horní část slezině a slinivce a krček dělohy srdci a plicím. Dá se tedy předpokládat, že problém v dané části koresponduje s  problémem daného orgánu a stimulace této části dělohy daný orgán posiluje.

Vzhledem k tomu, že se v pochvě nachází tolik citlivých nervů a různých bodů, je žádoucí, aby stimulace vaginy obsáhla všechny zmíněné části pro dokonalé naplnění a uspokojení ženy. Samozřejmě je třeba dělat pouze to, co je ženě příjemné. Když už se kdysi lékaři snažili léčit ženskou hysterii až je z toho bolela ruka, moc dobře rozumíme tomu, proč byly vynalezeny vibrátory a další erotické pomůcky. A nejsou to jen vibrátory, ženy čím dál častěji vybírají v sexshopech i jiné erotické pomůcky, například dilda (některá jsou k nerozeznání od pravých penisů) nebo stimulátory klitorisu. Co takové vibrační kalhotky. Dají se nosit jak ve společnosti nebo využít v pohodlí domova a nikdo nic nepozná Ale co si budeme povídat, teplo lidské ruky nebo penisu vibrátor určitě nenahradí…

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Hloubka vaginy. Co o ní víme a s jakými pojmenováními se můžeme setkat?