Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na listopad 2017 pro všechna znamení

Taťána Kročková

Taťána Kročková

29. 10. 2017

Listopad bude neklidný, emoční, vášnivý, smyslný, společenský, žárlivý a destruktivní. Hrozí vyostřené spory mezi skupinami, které v něco věří a mají do hloubky propracovaný společný cíl. Hrozí boj o moc a filozofické diskuze o tom, kdo má pravdu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nedá se říct, že by listopad přinesl klidnější dny než byla říjnová dramata. Zřejmě budete muset nějaký čas přežít v meziprostoru a rozhodnout se, co vlastně dál. Uran se stále nachází ve znamení berana a zasahuje nejvíce ty, kdož se narodili v poslední dekádě. Více než ostatní budou pociťovat neklid a napětí. Mohou přijít velké změny, které je donutí přehodnotit dosavadní způsob života. Protilehlý Mars ve vahách příliš klidu nepřidá. Může to vypadat jakoby situace byla krajně neúnosná, avšak není momentálně možné s ní nic udělat. Ke konci měsíce může nastat doba osvícení. V hlavě se urodí spásná myšlenka a bude se dařit. Čekají vás nové začátky…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci mohou klidně začít pomalu hibernovat. Nebude se dít nic mimořádného, naopak můžete mít pocit, že všechno tak nějak stojí na protější koleji. Zkuste zaměřit pozornost k práci a důležitým věcem, nezačínejte podléhat podzimnímu splínu a radujte se z maličkostí. Pomůže vám sex, nové pracovní projekty a dlouhé povalování v posteli.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Listopadové dny budou pro blížence hravé, zábavné,činorodé a veskrze aktivní. Může přijít nová láska, nové pracovní příležitost nebo tvůrčí aktivity. Příznivě postavený Mars ve vahách vás nenechá příliš váhat, naopak si dopřejte klubové zábavy, dobré kino nebo sportovní vybití v přírodě než napadne sníh a pořádně přituhne. Dávejte si však pozor na příliš zbrklé a nerozumné jednání, nemuselo by se vám vyplatit. Ke konci měsíce může přijít lehká podzimní melancholie a příval zodpovědnosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Listopad nebude pro raky zrovna nejšťastnějším měsícem. Možná se cítíte jako v pasti. Může se to týkat nevyhovujícího vztahu nebo zaměstnání. Můžete pociťovat stres, tlaky a napětí, prožívat negativní emoce, hádky, konflikty a krize s blízkými osobami. Na začátku měsíce se budete snažit svou situaci udržet rozumem a bude se vám dařit jasně myslet i komunikovat na úrovni, ale ke konci měsíce už nejspíše budou z vašich úst padat nevybíravé vulgarismy. Na druhou stranu právě na konci listopadu konečně přijdou šťastné dny a třeba i nová láska. Vypadá to na pořádnou vášeň, kterou už prostě na uzdě neudržíte…

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi narození v poslední dekádě budou na počátku měsíce neodolatelní. Mohou sršet energií a užívat si zábavy ve společnosti nebo partnerských radovánek, ale měli by dávat pozor na to, aby to nepřehnali. Nerozumné chování může přinést i nepříjemné následky, třeba v podobě konfliktu. Počátky měsíce pro zrozence první dekády nebudou nijak šťastné, může se objevit nespokojenost či nevydařené schůzky, ale potěšující je, že budete nakopnutí energií, která vás nenechá příliš dlouho zoufat a umožní vám řešit problémy náležitými činy. Trable se budou převážně týkat lásky, v pracovní oblasti by se mělo dařit lépe.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Pannám by se mělo v listopadu dařit. Ať už po stránce pracovní nebo partnerské, budete plní nápadů, energie a vaše záležitosti budou uspokojivé. Od druhé poloviny měsíce zesílí vaše pořádkumilovné a pedantské sklony. Buďte také opatrní s kritikou či sarkastickými poznámkami vůči partnerovi nebo svému nadřízenému, nemuselo by se vám to vyplatit. Zrozenci třetí dekády mohou nadále podléhat podzimní melancholii či lehkým chmurám.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy prožijí smyslný listopad. Pokud se tak ještě nestalo, může je potkat radostná událost v podobě rodinné oslavy nebo partnerského štěstí. Energie bude v plusu, společenské události a pracovní úspěchy mohou příjemně okořenit první listopadové mrazíky. Váhami bude procházet bojovná planeta Mars, která může v nepříznivém postavení způsobit pořádné napětí. Od druhé poloviny měsíce budou mít zejména zrozenci druhé dekády pocit, že by nejraději někomu rozbili ústa. Může se objevit podrážděnost, sklony k agresivitě a je třeba také varovat před úrazy a nehodami.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

U štírů bude nadále veselo. Navíc si oslaví svoje narozeniny – jistě ve velkém stylu. Znamením štíra prochází velkorysá a dobrosrdečná planeta Jupiter, která může přinést mnoho úspěchů a štěstí. Od druhé poloviny měsíce se k němu přidá i smyslná Venuše, takže se máte na co těšit. Tato kombinace může způsobit i zvýšení porodnosti o devět měsíců později.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelcům se bude dařit o mnoho lépe než v říjnu. Mars s Venuší ve znamení vah na počátku měsíce vytvoří příjemnou konstelaci a znamením střelce bude procházet Merkur, který může tak zvaně nakopnout po mentální stránce a dopomoci k produktivní komunikaci, sršení humorem nebo k některým pracovním úspěchům. Ke konci měsíce se střelci dočkají příjemných oslav svých narozenin a vstupu smyslné a láskyplné Venuše do jejich znamení.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Počátek měsíce může být pro kozorohy náročnější, od poloviny listopadu pak nastanou příznivé dny. Na konci měsíce vstupuje planeta Merkur do kozoroha, mnohým to může přinést například převzetí větší zodpovědnosti a více racionálního uvažování. Mars ve vahách vrhá nepříznivé napětí také do trudnomyslné kozoroží mysli, i tady je potřeba varovat před agresivitou a před úrazy.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Pro vodnáře ani v listopadu zlepšení situace nenastane. Náročné dny díky nepříznivému postavení Slunce a Jupitera ve štíru bude potřeba nějak přečkat. Dostatek nových nápadů, činorodosti a energie přinese dobře postavený Mars procházející znamením vah a Venuše, která už ale rychle přechází do znamení štíra, kde se chystá vodnáře spíše potrápit než rozradostnit. Jak tohle všechno přečkat? Pracujte a tvořte. Na konci měsíce už bude líp.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Příznivé postavení planety Jupiter a Slunce procházející znamením štíra způsobí, že se ryby budou cítit velice dobře. Postupně se k těmto planetám také přidá Venuše, která přinese spousta lásky a radosti. Ke konci měsíce už Slunce vstupuje do znamení střelce, veselí trochu ochladne a může se objevit lehké napětí. Zřejmě vás dlouhodobě drtí realita, zkuste se na svůj život podívat s trochou větší nasázky.

Ohodnoťte tento článek:
3,9
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na listopad 2017 pro všechna znamení