Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na listopad 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Taťána Kročková

Taťána Kročková

29. 10. 2020

Ačkoliv svět znovu zachvátila epidemie koronaviru ve své očekávané druhé vlně, život se nezastavil zcela úplně. I když všichni čelíme omezení a jsme nuceni chovat se nanejvýš zodpovědně, maximálně stimulovat šedé buňky mozkové a udržovat se v dobré fyzické a psychické kondici, přesto máme právo prožívat své soukromé životy. Na osobní rovině může každý z nás žít svůj naplněný a šťastný život tak nejvíc, jak to jen jde. I hvězdy mohou jednotlivým znamením zvěrokruhu přát lásku, pevné zdraví nebo úspěchy v profesní oblasti.

Beran (21.3. – 20. 4.)

Berani, čeká vás práce a nic než práce. Dlouhodobé omezení vám už pěkně začíná lézt na mozek a můžete se cítit čím dál tím více podrážděnější. Investujte svou energii do manuální práce a fyzického vybití, určitě se to vyplatí. Ve vašem životě nic nemá stálé místo a neustále se mohou objevovat nějaké změny. Rodinný a partnerský život nebude nic moc. Koncem měsíce pro vás vysvitne slunce a budete se cítit lépe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, můžete zažívat pocit, že se nemůžete hnout z místa. Váš život možná postrádá pevné základy, po kterých tolik toužíte. Změn a chaosu už pro vaši klidnou povahu bylo dost. Zdá se, jakoby jste uvízli někde v meziprostoru. Pořád platí vaše profesní ambice a velká snaha dotahovat věci do konce, tak se toho chopte a nenechte se zdeptat.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vaše intelektuální ambice zesílí. Je možné, že ponurý podzimní čas využijete ke studiu, bádání, četbě či tvůrčímu psaní. Nenecháte si vzít své kontakty a budete velmi aktivní i ve virtuálním světě. Koncem měsíce se o vás mohou začít pokoušet lehké splíny, chce to jen nenechat se pohltit odvrácenou stranou slunce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, možná máte pocit, že pohár vaší trpělivosti nadobro přetekl a vaše citlivá psychika již utrpěla dost, ale bohužel to budete muset ještě chvíli vydržet a ustát. Objevte v sobě novou sílu čelit nepřízni, partnerským nebo zdravotním potížím, celkové nespokojenosti, depresi a vysoké míře stresu, která se už možná zdá pro vás neúnosná. Konec měsíce totiž pro vás bude výrazně příjemnější.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, i když máte spoustu práce a starostí, a ani vaše psychika není schopna čelit naprosto všemu, přesto můžete prožívat příjemné okamžiky na poli partnerských vztahů. Nezadaní lvi mají šanci se zamilovat a potkat novou lásku, nové vztahy se prohloubí, ty stávající mohou procházet příjemnou renesancí. Konec měsíce může přinést dočasnou rozmrzelost, zato se s vervou dokážete pustit do nových projektů a alespoň do určité míry se příjemně uvolnit a odreagovat.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, listopad pro vás bude měsícem, ve kterém pookřejete. Je dobré se s chutí pustit do práce, chodit na procházky, sportovat nebo začít běhat. Také vy můžete potkat novou lásku, nebo si užívat příjemné chvíle ve dvou. Konec měsíce už bude náročnější, hlavně nikdy nepřestaňte pochybovat o své síle osobnosti a nepodléhejte chmurám a podzimním depresím. Opatrně s mezilidskými konflikty – nesnažte se znepřátelit si proti sobě druhé.

Čínský horoskop a znamení kovové Krysy v roce 2020

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, v tomto listopadovém měsíci se nebudete mít zase tak špatně. Mohou se objevit nové tvůrčí podněty, nové kontakty s lidmi, nebo zkrátka jen pocit příjemné domácí pohody a útulnosti. Pro vás je důležité být v kontaktu se svými nejbližšími, špatně snášíte izolaci a samotu. Nepříjemné pocity úzkosti a omezení budou zažívat zejména váhy narozené v poslední dekádě. Rovněž se mohou objevit problémy v komunikaci a zbytečná nedorozumění. Druhá polovina měsíce ale již bude daleko příjemnější. Také váhy mohou naplno prožívat nový vztah.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, pro vás je listopad narozeninovým měsícem. V rámci možnosti oslavte svůj velký den a naplno prožijte vstup do své nové životní etapy. Vaše vůle, síla osobnosti a odvaha se právě v listopadu výrazně umocní. Bude se vám dařit v profesní oblasti, ve zvládání stresu, v přemýšlení, komunikaci a vymýšlení nových projektů. Pokud jste se doposud nijak výrazně neprojevovali a vždy jste rádi stáli v pozadí, nyní máte jedinečnou možnost překvapit, vystoupit a zasáhnout terč přímo do jeho středu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, budete se cítit výrazně lépe. Užijte si radost z tvorby, krásné podzimní přírody a harmonického souznění v partnerském vztahu. Možná jste plni vzteku a napětí, ale listopadové dny vám přinesou potřebné uvolnění a odreagování. Není na škodu vytvářet si svůj ideální svět, ve kterém je nám dobře. Nepochybujte o svých schopnostech a vnitřní síle, máte přece i charisma, kterým si dokážete každého omotat kolem prstu. Také vám se může dařit na poli lásky.

Lunární kalendář vám pomůže žít v souladu s Měsícem. V čem nám může být prospěšný?

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, neztrácejte hlavu a opřete se naplno do své práce. Právě ta vás uklidňuje a posouvá dál na své cestě poznání a zkoumání života jako takového. Ambice kozoroha by neměly být zmařeny prvotními neúspěchy. Zvykněte si na pocit vítězství a radosti z dobře vykonané práce navzdory nepřízni osudu či citovým problémům. Právě v listopadu si můžete dokonale provětrat hloubky své mysli a detoxikovat staré nánosy pokrývající emoční oblast. Nenechte se držet v šachu, zachovejte si klid a nadhled, i když momentálně víte, že boj je zbytečný. Nebojte se změn. Konec měsíce bude přát lásce.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vaše osamělost a touha po partnerském vztahu nabude obřích rozměrů. Právě listopadové období vám umožní sáhnout si do velkých hloubek a dolovat tam poklady, které vás mohou na vaší cestě životě posunout někam dál. Duchovní stránka se bude posilovat a rozvíjet, zadaní vodnáři budou prohlubovat své partnerské vztahy. Nezadaní vodnáři mají velkou šanci potkat svou osudovou lásku. Všechno už je jakoby připraveno k tomu, abyste mohli naplno a bez omezení prožívat své city a dokázali si udržet otevřenou mysl a svobodu svých vlastních názorů a myšlenek, i přestože budete pociťovat splíny a omezení. Věnujte se duševní hygieně.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, pro vás je důležité zachovat si svůj klid a duševní rovnováhu. I přes melancholické a stresuplné listopadové období uvítáte typicky rybí pošmourné počasí, protože jste snad jediné znamení, které si libuje ve vlhku, mlze a dešti, zatímco u mnohých jiných první mrazíky a typické listopadové počasí vyvolává deprese. Těšit se můžete na tvůrčí období, ve kterém se můžete vrhnout na uměleckou tvorbu, romantické toulky přírodou, meditace, cvičení jógy, ale i různé poznávání záhad a konspirací. Pozor však, aby vám nepřerostly přes hlavu! Nezadané ryby se mohou hluboce zamilovat, stávající vztahy se upevní a prohloubí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Horoskop na listopad 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu