Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na rok 2019. Jaký bude příští rok?

Taťána Kročková

Taťána Kročková

27. 12. 2018

Prosinec bývá obdobím lehkého neklidu a předsvátečních shonů, ale i pokojné vánoční atmosféry, opravdového rodinného štěstí, kritického bilancování a vymýšlení novoročních předsevzetí. Každý si přeje, aby byl pro něj nadcházející rok 2019 tím nejlepším. Lidé se rituálně loučí se starým rokem a do nového roku si jako papírové lodičky na hladině upřímné sounáležitosti navzájem posílají zdraví, lásku a osobní či profesní úspěchy. A jak to vidí hvězdy, které na nás shlížejí shora a usmívají se pod vousy?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, váš rok 2019 bude aktivní, energický, progresivní a nabitý událostmi. Počínaje vášnivým lednem, který vás i přes svou tradiční mrazivost nenechá v klidu. Tající ledy budou stékat až k nejhlubším zákoutím vašeho horoucího beraního srdce. Přes drobné zimní neshody a jarní odchod planety Uran z vašeho znamení, můžete očekávat příliv narozeninových změn, divokých bitek a bojových pokřiků, letní nárůst energie a šťastné okamžiky letních měsíců, podzimní zklidnění, lehké napětí před koncem roku a následný smyk na hladké stezce přílišné odvahy. Planeta Jupiter v kozorohu ke konci roku vám možná překazí plány, ale někdo vás ve vaší rychlosti už zastavit musel. Nejkrásnější okamžiky zažijete v létě, tak si je někam uschovejte, ať z nich můžete čerpat celou následující zimu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, váš rok 2019 bude spíše průměrný, přesto se ve vašem životě mohou odehrát zajímavé změny, a to zejména na podzim. Zimu se snažte přežít ve zdraví i s minimem energie, její nárůst pocítíte brzy. Již zjara do vašeho znamení opět vstupuje planeta Uran, která opouští všechny berany. Období kolem narozenin by mohlo posílit vaše býčí odhodlání a životní hodnoty, na kterých stavíte své ideály, jež tak skvěle dokážete převádět do praxe. Léto vás ničím neohromí, ale podzim by mohl být velice pěkný. Konec roku vás však možná velmi příjemně překvapí…

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, váš rok 2019 může být stejně tak bezvýznamný jako přelomový. Zimní a jarní měsíce strávíte v lehkém stresu a nepohodě, ale jakmile se přehoupne léto, všechno z vás spadne a užijete si příjemnou odpočinkovou dovolenou. Podzim bude aktivním obdobím, jakýsi začátek nové éry, která nastartuje energii pro prožití pozitivně laděného konce roku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, váš rok 2019 bude náročnější, to však neznamená, že si nemůžete dopřát radostné chvíle se svými nejbližšími. Zimu a vlhké jaro přečkáte v teple rodinného krbu, jakmile vysvitne slunce, jako vždy pookřejete a splíny budou rázem pryč. Během narozenin se mohou objevit nové situace a změny, které vás posunou zase někam dál, s některými věcmi se bude třeba smířit, jiné vás posílí a pomohou vám načerpat ze skrytých zásob vašich sil. Budoucnost je vždy nejistá, ale kdo se nebojí nové cesty, vždy má vyhráno. Podzim vám na entuziasmu moc nepřidá, zvolněte, zklidněte se a zkuste přijmout fakt, že i setrvání na cestě bez pohybu má svůj význam.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš rok 2019 bude šťastný! Nejvíce energie budete mít v létě. Jaro však bude vypjaté a proměnlivé. Očekávejte spoustu změn a nových podnětů, ale ne vždy se všechno bude dařit tak, jak byste si představovali. Podzim i konec roku uplynou v poklidné atmosféře.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš rok 2019 bude už samotného počátku problematický. Planeta Jupiter pořádá velkolepou párty ve znamení střelce, což není nic pro vaši panenskou náturu. Přímo na vaše znamení je tak vytvářen negativní aspekt, který vás bude ovlivňovat po celý rok. Vaše cíle, touhy i dlouhodobé plány mohou být v ohrožení. Naštěstí vám jiné aspekty poskytnou dostatek vůle, vytrvalosti a odvahy neuhnout ze své cesty a vytrvat ve svém snažení. Teplé měsíce budou příjemnější, babí léto a podzim si užijete v plné parádě. Před koncem roku se Jupiter přesune do znamení kozoroha, což jistě velmi uvítáte. Přinese vám to štěstí…

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, váš začátek zimy vypadá příznivě a po celý rok byste měli být dětmi Štěstěny. Mělo by se vám dařit po všech stránkách, jemně budete nasměrováni do končin, ve kterých vás čeká něco příjemného, radostného a úspěšného. Podzim bude náročný a konec roku vypjatý. Přesun planety Jupiter do kozoroha vám nikterak neprospěje…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, váš rok 2019 bude inspirativní a důležitý. Proplouvejte na vlnách své štíří energie, vitality, pevné vůle a smyslného odhodlání. Nejsilnější bude konec roku, kdy můžete očekávat nastartování nové energie a překvapující změny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, váš počátek roku bude famózní. Mělo by se dařit na všech frontách, jen pozor, abyste to trochu nepřehnali s bujarými oslavami a alkoholem. Ve vašem znamení se po celý rok bude nacházet planeta Jupiter, která vám může pomoci k úspěchu, radosti a šťastným životním okamžikům. Rozhodně vás nenechá usnout na vavřínech, a pokud existují dosud zastrčené šuplíčky s nápisem “neřešit”, řešení se dostaví tak nějak samo. Jaro bude vypjatější, vaše nálady vám pěkně zamotají hlavu a okolí z vás možná bude šílet. Využijte čas třeba pro uměleckou tvorbu, vyhýbejte se ale drogám a alkoholu. Jakmile se více oteplí, přijde nová pozitivní energie a spousta změn, a to mnohdy i dosti výrazných. Léto bude velmi aktivní…

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, váš předchozí rok nebyl jednoduchý a s tím novým na tom nebudete o moc lépe. Můžete očekávat významné životní události, které vás posunou do jiných sfér. Stále budete mít dost nápadů, inspirace i pevné vůle jít si za svým rozhodnutím a vytyčeným cílem. Počátek roku a jaro budete plní nové energie a do vašeho života budou přicházet nové změny. V prosinci do vašeho znamení zamíří planeta Jupiter, připravte si taneční botky…

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, váš rok 2019 bude plný změn. Dobrá nálada a pravidelný přísun kofeinu vám chybět nebude, buďte spíše opatrní s unáhleným rozhodnutím nebo nepromyšleným jednáním. Po celý rok budete aktivní, tvůrčí a činorodí. Věnujte se tomu, co vás naplňuje a baví.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, pro vás bude rok 2019 těžkým obdobím, ale nebojte se, užijete si i drobné radosti. Maličkosti přece mohou být těmi nejvzácnějšími poklady. Léto bude šťastné a radostné. Ke konci roku z vás všechno spadne a uleví se vám na duši.

Ohodnoťte tento článek:
4,4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na rok 2019. Jaký bude příští rok?