Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na prosinec 2018 pro všechna znamení

Taťána Kročková

Taťána Kročková

30. 11. 2018

Kdo by neměl rád Vánoce! Prosincové události, ať už chceme či nechceme, bývají docela výrazně ovlivněny tímto svátkem. Z komínů se kouří, v supermarketech je plno, z domácností se line vůně cukroví, děti se těší na dárky a lidé jsou na sebe tak nějak milejší. A co hvězdy, budou nám přát i na konci roku?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, vaše prosincové dny nezklamou. Budete plni energie, což můžete využít klidně i pro dobíjení baterek druhých. Obstarejte vše, co je potřeba a nezapomeňte se věnovat rodině. Práce a kariéra počkají, nebuďte sobci a myslete především na druhé. Čekají vás nádherné dny plné hojnosti, radosti a štěstí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, také vám bude prosinec přát. Vaše praktická stránka nabude jakéhosi duchovního rozměru. Budete schopni využít inspirace a zajímavých nápadů ve prospěch lidstva. Věnujte se všemu, čemu jste holdovali doposud, mělo by se vám dařit skloubit i to, co se zdá být nemožné. Opatrujte si však peníze, majetek a buďte trpěliví při jednání s úřady. Některé záležitosti nejde uspěchat a iluzorní pohled na realitu či nevyžádané rady druhých, případně druhým, nikomu neprospějí.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, v prosinci zalezte do tepla pod peřinou, ukliďte si v knihovně a věnujte se četbě. Pošmourný svět tam venku vás těšit nebude, maximálně tak necháte kočky, aby vám poshazovaly ozdoby z vánočního stromečku. Budete líní, nerozhodní, nervózní a snadno ovlivnitelní. Pozor na přílišné úniky mimo realitu a podvodníky všeho druhu.

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, pro vás bude radost velebit dům a připravovat vše na příchod nejkrásnějších svátků v roce. Nakupujte dárky, udělejte radost dětem a své drahé polovičce. Zkuste ale i myslet na sebe, relaxujte a opatrujte si zdraví. Napusťte si vanu, vytáhněte flanelové pyžamo a o Štědrém dnu se nepřejídejte!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, snaha udělat radost druhým drahými dárky pod stromeček se úplně ve všech případech nevyplatí. Vaše touhy a plány nemusí být vždy naplněny. Učte se být skromnějšími a veďte k tomu i své děti. Někdy i maličkosti dokáží hotové zázraky. Peníze tu byly, jsou a budou. Zdraví a láska jsou přece cennější…

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, v prosinci můžete pocítit nástup lehké mentální retardace. Chce to odpočívat. Přestaňte řešit pracovní záležitosti, kurzy, školení nebo zkouškové období ve škole. Potřebujete především vypnout a uklidnit se. Napětí a nepohodu můžete odbourat procházkami v přírodě, v lehkém smogovém opojení, venčením pejsků, plaváním nebo jógovým cvičením. Pěstujte zdraví těla i duše.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, vy budete přímo intelektuálně perlit jako čerstvě sycená minerálka. Nové nápady, pracovní úspěchy, přátelská setkání, předvánoční kultura i mnoho radosti na vánočních trzích plných rukodělné tvořivosti i muzicírování vám oblaží duši a vykouzlí permanentní úsměv na rtech. Užívejte si příjemného času a nezapomeňte zkouknout vánoční pohádku v televizi!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, dejte si pozor, abyste na svou drahou polovičku nežárlili příliš. Není vaším majetkem a nepůjde všude tam, kam byste si přáli, aby vás následovala. Ponechte ji trochu volnosti a raději doma vyluxujte prach a zažeňte všechny pavouky do sklepa. Udělejte si krásné Vánoce, plné domácí pohody, netradičního sexu i hlubšího filozofování.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, váš prosinec bude radostný a nadějeplný. Kalit vám jej mohou jedině nevyřešené problémy z minulosti, nevhodní přátelé nebo nedostatek sebereflexe a pevné vůle. S blížícím se příchodem nového roku můžete očekávat větší životní změny, které vás přinutí vzít otěže do svých rukou a začít žít poněkud šťastněji a kvalitněji. Užijte si narozeniny!

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, váš prosinec nebude o nic méně zodpovědnější než předchozí měsíce. Vánoce oslavíte v tradičním duchu, narozeniny skromně a jinak se budete nadále věnovat svým povinnostem, rodině, práci a poslání. Načerpejte uměleckou inspiraci a nebraňte se novým pohledům na svět, všechno se neustále mění a oči před tím nezavřete. Mělo by se vám dařit, buďte pevní ve svých postojích a názorech, vytrvejte ve svém odhodlání a užívejte si transformační procesy.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, ve vašem životě se může objevit spousta příjemných změn. Konečně se vám bude dařit v mnoho životních oblastech, ucítíte příliv energie a zaregistrujete pracovní úspěchy. Užijte si Vánoce v rodinném kruhu se svými nejbližšími, přiměřeně odpočívejte a nepřehánějte to s alkoholem.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, váš prosinec by mohl být poněkud náročný a tak trochu rozpolcený. Vše podrážděnost a náladovost naroste do neúměrných mezí, nebudete se moci pohnout z místa, přestože vás to už nějakou dobu směřuje k přijetí jistých okolností a převzetí větší zodpovědnosti. Nebýt pouze pasivním konzumentem potřeb svého těla, duše či vlastní rodiny vás může nasměrovat k tomu, abyste si upevnili schopnost vůle, rozhodování a nebáli se změnit svůj život k lepšímu. I když to zpočátku bude hodně těžké…

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na prosinec 2018 pro všechna znamení