Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop pro všechna znamení na duben 2019

Duben, ještě tam budem. Ale už jsou přece Velikonoce a venku moc krásné počasí. Zahrádky, sport, výlety, turistika, nakličování semen, mytí oken, bujaré oslavy beranů a býků. Pojďme se podívat, co nás čeká v dubnu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, budete nabití energií, ale možná se začnete cítit jako natlakovaný hrnec. Pozor na stresy a tlaky, vaše výbušná povaha by si s nimi zřejmě neporadila zrovna konstruktivním způsobem. Nebuďte zbytečně zbrklí a buďte opatrní při sportu a řízení auta. Opatrujte si zdraví a dávejte si pozor na úrazy. Koncem dubna se situace více zklidní a možná se více zaměříte na revitalizaci vašeho milostného života. Užijte si narozeniny!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, bude se vám hezky dařit a užijete si spoustu nevšedních zážitků. Vaše jaro bude zasněné a oduševnělé, plné inspirace a nových podnětů. Možná se vám podaří navázat nová podnětná přátelství nebo i rozjet nové pracovní projekty. Nezůstanete však v klidu, stále budete něco aktivně podnikat a vymýšlet. Přijdou vaše narozeninové dny a vstup do nové životní etapy. Budete se cítit pevní v kramflecích, jak se říká. Vaše potřeba neúnavně pracovat a zdolávat překážky nepomine, ba právě naopak.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, váš duben bude velmi aktivní a netrpělivý. Dávejte si pozor na přílišnou zvědavost a šťouravost, potřebu zkoušet nové věci a celkově zvýšené napětí, které vám bude narušovat vaši pohodu. Chce to klid a nohy v teple. Dbejte na to, abyste svou energii nevynakládali úplně nesprávným směrem. Vyvarujte se rizikových situací, nesprávných rozhodnutí a chraňte se před podvody. Konec dubna bude velmi příjemný.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, zažijete spoustu snové inspirace, která vás však může trochu odvádět od reality. Zkuste tyto invence směřovat do umění nebo tvůrčí činnosti a pobývejte hodně v přírodě. Od druhé poloviny měsíce můžete pociťovat napětí, podrážděnost a nespokojenost. Dávejte si pozor na možné rodinné konflikty nebo zdravotní problémy. Pomůže vám konejšivá náruč přítele nebo pár laskavých slov. Věnujte se tanci a zajeďte si na výlet. A nebojte se, konec měsíce bude lepší.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, užijte si váš duben se vší parádou. Budete sršet pozitivní energií a vaše aktivita a všestrannost se bude čile probouzet k životu. Probouzí se nejen příroda, ale i kulturní sezóna, možná vás osloví některé společenské akce a výlety na hrady a zámky. V práci by se mělo všechno dařit, tak si zkuste o víkendu spíše odpočinout. Wellness, grilovačka, kino nebo oběd ve stylové hospůdce s přáteli vás může posunout na vrchol blaha.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš duben nebude zrovna nejšťastnější měsíc, ale vydržet se to jistě dá. Můžete se setkat s napětím, nepochopením v komunikaci, podrážděností nebo nesouladem vašich plánů. Zkuste se zaměřit na jarní detoxikaci a začněte chodit na procházky do přírody. Zaměření na své zdraví vám hodně pomůže koncentrovat svou energii tam, kde to má smysl.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, budete se mít vcelku dobře. Se spoustou nepříznivých skutečností jste se již dokázali vyrovnat. Zaměřte se na kulturu a společenské akce, to je přesně vaše parketa. V práci i ve vztazích by se mělo dařit, ale možná se budete cítit po dlouhé zimě unavení, vyčerpaní a tak nějak nenaplnění. Jako byste potřebovali novou mízu. Něco skrytě bublá pod povrchem, tak si dělejte malé radosti a vyčkávejte na příhodný čas, až budete moci naplno projevit a naplnit své skryté touhy. Možná je na vás vyvíjen nějaký tlak, ale držte se, zase bude líp.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, možná se budete potýkat s jarní únavou a jistou přecitlivělostí. Zřejmě budete pořádně roztoužení a rozvášnění v mnoha ohledech. Pokud se zajímáte o ezoteriku a duchovno, zkuste tento čas využít k nastartování nových sil pod vlivem probouzející se přírody, určitě se vám bude dařit realizovat nové nápady v práci nebo si užívat stávající partnerský vztah. Nezadaní štíři budou prahnout po nové lásce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, obrňte se trpělivostí, váš duben bude náročnější. Vaše nálady budou kolísat sem a tam, měli byste přinejmenším začít chodit na efektivní psychoterapii. Vyvarujte se alkoholu, drog a pochybných ezoterických skupin, zkuste meditovat a chodit více do přírody. Nerozčilujte se kvůli práci, je to opravdu zbytečné. Pokud nejste spokojení, uvažujte o změně. Můžete pociťovat zvláštní energii a registrovat zajímavé dění kolem sebe. Pamatujte si, že co vás nezabije, to vás posílí. Možná prožíváte nějakou transformaci… Konec dubna bude velice hezký, možná vás čeká nové přátelství nebo láska.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, váš duben bude náročný. Možná vás chronicky sužují zdravotní problémy, zejména si opatrujte páteř, klouby, zuby a pokožku. Čekají vás však nové zážitky a spousta duchovní nebo umělecké inspirace. Bude se vám dařit v práci a budete motivováni k vyšším výkonům. Napětí a stres vás mohou posunout někam dál. Druhá polovina měsíce bude mnohem pozitivnější a poklidnější.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, čeká vás pěkné období. Užívejte si radosti ze života a z probouzející se jarní přírody. Mělo by se vám dařit v zaměstnání i ve vztazích. Čeká vás spousta nových nápadů. Zaměřte se na realizaci svých projektů.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, čeká vás velice zajímavé období. Zaměřte pozornost přesně tam, kde cítíte, že je to nejvíce potřeba. Dokážete ustát ledacos, jen v sobě objevit svůj potenciál a dokázat jej naplno využít. Pokud se věnujete umění nebo nějakému poslání, nastává ideální čas k tomu, abyste energii poslali tímto směrem. Jestliže se snažíte o uzdravení svého těla a duše, s posílením vlastní trpělivosti a pokory spolu s vírou v něco, co nás přesahuje, můžete dojít k jistému smíření a vykoupení. Vyvarujte se návykových látek a alkoholu, neužívejte zbytečné léky, mohou působit silněji než obvykle a mít řadu vedlejších účinků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop pro všechna znamení na duben 2019