Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop pro všechna znamení na únor 2018

Únoru vládne planeta Uran a znamení vodnáře. Jestli vás nechytne uklízecí amok a nebudete mít potřebu přestavět celý byt či dům a vyhodit téměř polovinu všeho, co jste si za celý rok nashromáždili, zcela určitě se zamilujete nebo dostanete nabídku nové a lepší práce. Přichází čas velkých změn…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Už od počátku února se berani mohou s tím největším nadšením vrhnout do nových projektů. Planeta Uran se ještě stále nachází v jejich znamení a vytváří harmonickou vazbu s procházejícím Sluncem, Merkurem a Venuší ve vodnáři. Očekávejte novou lásku, příjemné události, dostatek zábavy, vzrušení i nových nápadů. Mělo by se vám dařit vše, na co sáhnete. Únor bude pro všechny berany skvělým začátkem pro realizaci snů i zamýšlených změn.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci nebudou v únoru zrovna ve svém živlu. Dostaví se únava, hibernace, nespokojenost, prokrastinace či zdravotní problémy. Chce to vydržet, odpočívat, nedělat zásadní rozhodnutí a počkat na příhodnější čas. Obvyklá síla a vytrvalost býkům rozhodně chybět nebudou, proto i tohle období zvládnou levým zadním kopýtkem. Od druhé poloviny února se jim už začne dařit a konec měsíce zakončí parádním antré!

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Počátek měsíce může být pro blížence pozitivně naladěný a příznivý k řešení nových záležitostí nebo milostných avantýr. Zřejmě však bude znát přetrvávající napětí, nesoustředěnost a neschopnost rozhoupat se k činu. Od druhé poloviny února mohou vzniknout nepříjemné psychické stavy, rozladěnost nebo podléhání klamným představám, které ve výsledku nic dobrého nepřinesou. Nechtějte všechno hned a za každou cenu. Na dobrou věc se vyplatí si počkat a o tom, že se má raději dvakrát měřit a jednou řezat jistě také víte své.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se v únoru vůbec nebudou mít špatně. Jupiter ve štíru jim už nějaký čas dodává dostatek povzbuzení, ale v druhé polovině února se vše ještě vylepší příznivou vazbou ze znamení ryb. Vsaďte na emoce a nebojte se ukázat, co ve vás doopravdy je. Směřujte energii do vaší práce, realizujte se prostřednictvím umění, hudby nebo duchovních praktik, meditujte, tvořte, zpívejte a milujte se.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Od února přichází pozitivní energie, která by měla přetrvávat i po celý březen. Doposud se lvům moc nedařilo, ale zřejmě se blýská na lepší časy. Došli jste do cíle a můžete si gratulovat. Začíná váš nový život a je na vás, jak se s tím vším poperete. Jestliže jste doposud soustředili energii pouze na přežití či na jeden cíl, je na čase začít se věnovat znovu tomu, co jste doposud zanedbávali. Jste plní energie, tak ji hlavně soustřeďte tam, kam je to potřeba.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny budou statečné a pevné v kramflecích. Profesně mohou značně vyrůst, ale od druhé poloviny února toho budou mít přespříliš. Jejich potřeba klidu, obsesivního pořádku a čistoty může být narušena. Vygradují také doposud přehlížené problémy. Vztekání se kvůli každé hlouposti nikomu nepomůže, ale přetrvávající napětí se promítne jak do pracovní, tak samozřejmě i do vztahové oblasti. Konec února zřejmě bude kritický. Může se objevit velké napětí a rozčarování, v této době je třeba spíše zpomalit a vyčkávat, nedělat ukvapená rozhodnutí, která by člověka mohla později mrzet.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou dlouhodobě pod tlakem, ale únor jim může přinést alespoň malé vysvobození v podobě nakopávající energie vedoucí k realizaci nových cílů. Jestliže jste doposud setrvávali ve svém trápení, nyní přichází čas tomu učinit přítrž a vydat se novou cestou. Počátek února bude příjemný, harmonický a radostný, v druhé polovině měsíce však hrozí, že by se vše mohlo vrátit do starých kolejí. Nedopusťte to. Využijte příznivý čas ke změně, která bude trvalá. I vy si konečně zasloužíte své štěstí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

První polovina měsíce může být krizová. Pokud vám něco už delší čas přerůstá přes hlavu, zkuste se na to podívat trochu více racionálně a snažte se co nejvíce duševně odpočívat. Možná už je toho na vás příliš. Můžete pociťovat nespokojenost, depresi, osamění, úzkost nebo pocit, že se vám nedaří tak, jak byste si doopravdy zasloužili. Všechno má však svůj čas. Prožíváte důležité životní období, přichází postupně spousta změn a nemůžete stále jen utíkat od problémů a motat se v kruhu. Druhá polovina měsíce bude naopak plná přívalu pozitivní energie a víry, že všechno, co jste doposud vybudovali nebo v co jste věřili, má vlastně smysl. Naslouchejte své intuici.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Konečně přichází čas, kdy můžete se svým životem něco udělat. V první polovině měsíce narůstá aktivita, ucítíte potřebu něco změnit, cestovat, užívat si života. Může přijít zamilovanost nebo nový vztah. Od druhé poloviny února bude přetrvávat napětí. Žádný porod se neobejde bez bolesti a mohou se objevit dozvuky změn, které vás nenechají lhostejnými. Nechejte naplno projevit své emoce a vášeň. Hrozí konflikty s blízkými osobami, ale bouřky jsou tu od toho, aby pročistily vzduch.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi si mohou po náročném lednu v klidu odpočinout a nabrat nové síly. Únor bude příjemný, pohodový, nenáročný, v podstatě něco jako zasloužená dovolená po velkém pracovním vypětí. Můžete se těšit na příjemné chvíle štěstí, radosti nebo třeba i na novou lásku.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Pro vodnáře bude jejich narozeninový měsíc veselý, aktivní a hravý. Zpočátku mohou ještě převládat lednové deprese a nepříjemné napětí, ale vše se brzy v dobré obrátí. Jako úderem blesku se přehoupne nálada do závratných výšin, přijdou nové plány, radost, prožívání rozkoše, přátelská setkání i nová pozitivní energie, která vám pomůže uskutečnit nejednu příznivou změnu.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Citlivé a zasněné ryby se v únoru promění v divoké šelmy a věčně nespokojené a naštvané jedince. Napětí v jejich životech vygraduje. Ještě že už se blíží jejich narozeniny, které předznamenají nové životní období, kdy může být všechno zase mnohem lepší než doposud. Nestačí však jenom v něco věřit, je třeba i pro to něco udělat.

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop pro všechna znamení na únor 2018