Menu
WomanOnly
Sex

Houba vyvolávající orgasmus u žen. Jak spolu souvisí sex a čich?

Zkuste si představit, že na světě existuje taková houba, která u žen vyvolá orgasmus už jen tím, že si k ní přičichnou. Taková houbička skutečně existuje. Američtí vědci zjistili, že jde o velmi silné afrodiziakum, které však účinkuje pouze na ženy – dejme tomu některé. Jak souvisí čich s prožíváním sexuality a proč v nás různé pachy probouzí vášeň?

Probuďte své smysly!

Žádná vášeň by nemohla naplno propuknout bez zapojení všech smyslů, které máme. Právě smysly nám přinášejí největší rozkoše – k tomu přece slouží. Můžeme se někoho dotýkat hmatem, ochutnat báječné lahůdky, vidět krásu a soulad barev, slyšet nádhernou hudbu, nebo cítit příjemnou vůni. Smysly v nás probouzejí smyslnost a vzbuzují nejrůznější emoce.

Abychom se mohli s někým pomilovat, měl by se nám fyzicky líbit, což obstarají naše oči. Měl by nám vonět, o což se postará nos, ale také jsou nám příjemné vzájemné doteky, které souvisí s hmatem. Líbí se nám třeba barva jeho hlasu, což nám zprostředkuje sluch – naše uši. V posteli se ale také můžeme vzájemně ochutnávat polibky a jazykem. Zbývá už jen šestý smysl, který bývá neméně důležitý! Snad jakýsi neznámý faktor a pocit, že tohle je přesně ono! Šestý smysl by měl mít přesah z úrovně našeho fyzického těla.

Žena si dala do pochvy pijavice, aby otěhotněla. Výsledkem byl lepší orgasmus

Jak spolu souvisí sex a čich?

Když bychom se zaměřili pouze na čich, vědci jednoznačně potvrzují jasnou souvislost čichu s lidskou sexualitou. Dokonce se tvrdí, že velikost nosu určuje jistou náruživost v posteli či velikost mužského pohlavního orgánu. Zvídavé ženy nejenže sledují velikost obuvi partnera, ale také nos je dokáže pořádně zaujmout! Partner či partnerka nám navíc musí takzvaně vonět, a to nejen v symbolickém významu, ale vlastně i doslova.

Lidé používají nejrůznější parfémy, které často mohou mít i afrodiziakální účinky. Není ničím neobvyklým, že druhého člověka vydráždí konkrétní vůně, feromony, pižmo, vůně esenciálních olejů ze silně aromatických bylin či koření, ale také pach kůže. Někteří lidé se dokáží silně vzrušit z vůně kožených opasků, peněženek  či čehokoli vyrobeného z kůže. Pach kůže je typický, provokativní a také se běžně používá do různých, zejména pánských, parfémů.

Houba vyvolá orgasmus u žen, mužům smrdí

Američtí vědci dokonce objevili houbu, která má silně afrodiziakální účinky. Na základě provedených výzkumů bylo zjištěno, že ženám stačí k této houbě pouze přičichnout, a dostaví se u nich silné sexuální vzrušení – a v některých případech také okamžitý spontánní orgasmus. O jakou houbu se jedná? Je to druh hadovky – Phallus indusiatus, která se vyskytuje hlavně v Austrálii, ve Střední Americe a na Havajských ostrovech. Právě tam se u domorodých kmenů tradičně využívala k rituálním účelům.

Houba, která vyvolává ženský orgasmus, tvarem i názvem připomíná penis. Není tedy divu! O podobnosti v přírodě ve vztahu k lidskému tělu hovořil už známý lékař a alchymista Paracelsus. Houbička má specifický závoj, který tvoří sukénku, svítivě oranžovou nebo i bílou barvu a tělo pokryté slizem. A měří přibližně 25 cm! Vypadá zkrátka jako penis přikrytý závojem, anebo třeba jako obrácený košík na badminton.

Tento zázrak údajně objevil francouzský botanik Etienne Pierre Ventenat v roce 1798 v lávě na Havaji. Houba se používá třeba i v tradiční čínské medicíně a v asijské kuchyni. Silné sexuální vzrušení a orgasmus ale vyvolává pouze u žen, a to díky přítomnosti látek, které přímo ovlivňují hormonální systém. Houba však páchne po shnilém mase a na muže prý nijak nepůsobí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Houba vyvolávající orgasmus u žen. Jak spolu souvisí sex a čich?