Menu
WomanOnly
Sex

Žena si dala do pochvy pijavice, aby otěhotněla. Výsledkem byl lepší orgasmus

Adéla Lišková

Adéla Lišková

30. 10. 2017

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Tato žena tak moc chtěla miminko, že si kvůli tomu do vaginy strčila pijavice. Kromě dítěte se dočkala i intenzivnějšího orgasmu.

Nině Evans z Londýna doktoři řekli, že už nebude mít další děti. Když jí bylo 40, diagnostikovali jí totiž několik myomů v děloze a doporučili jí hysterektomii, tedy odstranění dělohy.

Terapie pijavicemi

S tímto ortelem se ale Nina nehodlala smířit. Místo hysterektomie podstoupila  „terapii pijavicemi“. Věřila, že pijavice sajících krev z jejího lůna porazí pre-rakovinné myomy.

Nina už jedno dítě měla, tomu už je nyní 28 let. Ale už dlouho dobu zoufale toužila po druhém. Léčbu pijavicemi si prý vybrala proto, že pochází z Litvy, kde se jimi dříve léčilo prakticky všechno.

Léčba probíhá tak, že se na vnitřní stranu děložního čípku přikládají pijavice pomocí speciálního nástroje. Po půl hodině vypadnou nasáté krví, a to klidně i desetkrát tlustší. Nina absolvovala několik vyšetření v Rusku, poté léčbu prováděla sama.

Hirudoterapie neboli léčba pijavicemi. Při jakých zdravotních potížích se doporučuje?

Lék na všechno

„Jsou považovány za obecný lék na všechno, a já mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že mám najednou více energie a pozitivnější náhled na život,“ říká Nina. „Většina lidí vidí pijavice jako odporná, krev sající stvoření, ale mě udělaly znovu šťastnou.“

„Kouzlo pijavic spočívá v tom, že se po jejich přiložení k tělu začnou uvolňovat tři látky – lokální anestetikum pro snížení bolesti, lokální vasodilataci ke zlepšení prokrvení a hirudin a Calin, aby se zabránilo srážení krve,“ dodává.

Happy-end

Pijavice nakonec Nině pomohly ke šťastnému konci. Nejdříve se jí srovnala perioda a ve 45 letech s úžasem zjistila, že čeká syna. Nyní si pijavice přikládá na prsa, aby podpořila tvorbu mateřského mléka.

To je ale prý jen zlomek, toho co dokážou. Díky nim Nina například zažívala skvělý orgasmus. Alespoň to tedy tvrdí; „také jsem si všimla, že mé orgasmy byly delší, intenzivnější a lepší než jsem měla kdy dřív, a to po každé vnitřní terapii.“

Ohodnoťte tento článek:
3,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Žena si dala do pochvy pijavice, aby otěhotněla. Výsledkem byl lepší orgasmus