Menu
WomanOnly
Láska

Jak chodit s bývalým přítelem kamarádky: Přátelství nebo láska?

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

22. 8. 2013

Kamarádka si najde přítele, je báječný a téměř dokonalý, vy to víte. Vaše kamarádka se ale po čase ve vztahu přestane cítit a na programu je rozchod. Je možné odhalit na veřejnosti svou náklonnost k panu Dokonalému a vzít si ho tak nějak z druhé ruky?

Opravdu je to ten pravý?

Před tím, než začnete dělat výzkum u kamarádky, ujasněte si, zda je opravdu mužem, který vás přitahuje. Podívejte se pod zástěrku sexappealu na jeho charakterové vlastnosti, na jeho vztah k práci i věcem, které jsou pro vás ve vztahu opravdu důležité.

Risk je zisk!

Říká se to. Říká se, že zariskovat se vyplácí. Jste ale ochotna riskovat přátelství? Pokud opravdu vidíte bývalého partnera své kamarádky na pozici otce svých dětí, promluvte si o tom primárně s ní. Na rovinu vyložte své karty, zeptejte se na jeho klady a zápory, zeptejte se, jestli je mezi nimi opravdu konec. Z první reakce pak poznáte, zda se jedná jen o společensky vhodné svolení k vašemu novému vztahu, nebo je kamarádka opravdu už dávno za nějakou porozchodovou depresí a přeje vám s ním štěstí.

Bourejte stereotypy

Samozřejmě že nepsaný kodex přátelství takovou věc na první pohled odsoudí, ale… Postavme na váhu muže, který je v pozici bořitele přátelství a kamarádku, která před vás staví díky svému zákazu za zeď vztah.

Řešení je jednoduché, život je volba a důležitější varianta zkrátka vyhrává.

Co je důležitější pro vás? Láska… Přátelství…

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak chodit s bývalým přítelem kamarádky: Přátelství nebo láska?