Menu
WomanOnly
Sex

Jak na sex ve vodě? Připravte si zásobu kondomů a mnoho lubrikantu

Redakce

Redakce

21. 8. 2013

Láska, vášeň a flirt do letních večerů neodmyslitelně patří stejně tak, jako večírky u vody. Pokud se naskytne příležitost vyzkoušet si vášnivý sex ve vodě, není ani divu, že si ho po vzoru amerických romantických filmů chcete vyzkoušet. Pozor ale na velká rizika, na které je potřeba se připravit.

Písčitá noční pláž, opuštěný rybník nebo soukromá vířivka se svíčkami a šampaňským. Je jedno, jak si představujete ideální letní večer ve dvou. V každém z těchto případů je v hlavní roli voda. Přestože vypadá sex ve vodě v mnoha filmech jako ta nejpřirozenější věc, opak je pravdou.

Ve vodě je sucho

Každý má dojem, že ve vodě musí zákonitě vše přirozeně a hladce klouzat. Ovšem není tomu tak při sexuálních hrátkách. Poševní sekret totiž voda vyplaví ven z těla, a tak je žena suchá. Bolestivý, nepříjemný sex je na scéně.

Pro ty, kteří vodní hrátky zkrátka nechtějí vzdát, máme dobrý tip. Do tašky k vodě si vedle opalovacího oleje přibalte i lubrikační gel a to nejlépe na silikonové bázi. A nešetřete s ním.

Jak vybrat lubrikační gel a proč není jedno, co si “tam” namažete

Před těhotenstvím voda neuchrání

Je pravda, že voda dokáže odplavit nebo zabít velkou část spermií. I tak ale voda není stoprocentní antikoncepcí. To kondom je samozřejmě spolehlivější, ve vodě se na něj však nedá úplně spolehnout. Nehledě na jeho nepřilnavost se také může lehce poškodit.

Pokud se na vodní hrátky chystáte se svým dlouhodobějším partnerem, můžete kondom vyměnit za jinou, spolehlivou antikoncepci. Jediný kondom vás však dokáže ochránit před pohlavními chorobami v případě, že svého sexuálního partnera znáte krátkou dobu, například z právě probíhajícího večírku.

Voda je domov všech infekcí

Jako další, mnohem nepříjemnější riziko, které si můžete z vody donést domů, je infekce. V přírodních nádržích se to v létě jen hemží sinicemi a dalšími bakteriemi, a tak se tyto potvůrky nevyhnou ani vašemu klínu.

V bazénech a vířivkách jsou to pro změnu jiné bakterie, zejména díky velkému množství návštěvníků, kteří propluli vodou před vámi.

Přes všechny nepříjemnosti je ale jasné, že spolu s vášní může být i vodní sex velmi příjemný. A zkusit se má opravdu vše. Nezapomínejte ale, že sex na veřejnosti není legální, a proto je potřeba alespoň jedno očko z roztouženého těla věnovat hlídáním bezpečné situace.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak na sex ve vodě? Připravte si zásobu kondomů a mnoho lubrikantu