Menu
WomanOnly
Krása

Jak omládnout o 10 let během 10 minut?

S přibývajícím věkem ztrácí naše pokožka elasticitu a vrývají se do ní první vrásky. Připadáte si při každém pohledu do zrcadla o něco starší a toužíte po omlazení pleti? Víme, jak můžete omládnout o 10 let za 10 minut!

Make-up, krém a omlazení pleti

Každý chce vypadat mladě. Živé diskuze o omlazení pleti probíhají na všech webech o kráse, mladistvý vzhled je velkým trendem. Na internetu najdete různé návody, jak omládnout líčením nebo nejrůznějšími krémy či peelingy. Pokud však máte geneticky dané vrásky například po rodičích, krém je nevyhladí a ani sebelepší make-up nemůže skrýt úplně vše.

Omlazení obličeje v polední pauze

Přesto, že krémy obvykle nejsou tak účinné, jak o nich tvrdí prodejci v reklamách, není třeba zoufat. Cesta k omlazení obličeje nemusí být nijak složitá ani zdlouhavá. Jednou z nejoblíbenějších metod, jak omládnout v obličeji, je botulotoxin.

Tento šetrný a bezpečný zákrok nezabere více, než několik minut vašeho času. Zvládnete ho proto klidně v pauze na oběd. Jedná se o několik vpichů do míst, kde se chcete zbavit vrásek. Účinná látka botulotoxin A přeruší spojení mezi svalem a nervem a tím svalu zabrání, aby se smršťoval. Nemusíte se tak obávat nevzhledných mimických vrásek ani při smíchu nebo urputném soustředění.

Nástup účinku? Již za několik dní!

Nejen, že aplikace botulotoxinu trvá několik minut. Nástup jeho účinku je také velice rychlý. Omlazení pleti plně pocítíte už za pár dnů, kdy se přeruší spojení mezi svalem a nervem a zabrání se smršťování svalu. Botulotoxin můžete použít například k vyhlazení vrásky na čele, omlazení očního okolí nebo k odstranění vrásek kolem úst. Účinný je však také v boji proti pocení.

Jak omládnout o 10 let během 10 minut?

Botulotoxin na vrásky vydrží několik měsíců

Pokud se rozhodnete pro botulotoxin na vrásky, je třeba si uvědomit, že jeho účinek není trvalý. Nervosvalová spojení se postupem času obnovují a injekce botulotoxinu je třeba po několika měsících zopakovat. S opakovanými zákroky se však potřeba dalších návštěv kliniky snižuje, takže pleť zůstane bez vrásek klidně i déle než 6 měsíců.

Jak poznat vhodnou kliniku?

S intervaly mezi zákroky vám poradí odborník, kterému se svěříte do péče. Při výběru kliniky proto nehleďte jen na cenu ale především na to, aby se jednalo o zdravotnické zařízení s proškoleným lékařem. Nyní si můžete stáhnout například kupón na bezplatnou konzultaci na jedné z klinik ve vašem okolí. Po poradě s odborníkem budete mít hned jasno, zdali je botulotoxin vhodný také pro vás!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak omládnout o 10 let během 10 minut?