Menu
WomanOnly
Sex

Jak poznat, že mě chce jen do postele

Redakce

Redakce

24. 9. 2014

Studentka Martina smutně říká, že zase naletěla. Jak je to možné, že má takovou smůlu? Další kluk, který se s ní jenom vyspal a pak už neměl zájem pokračovat. A nebo jen a pouze v posteli. Ona ale chce, aby ji měl někdo opravdu rád.

I Martinu už napadlo, že to je nějak moc často, že „vztah“ vydrží jen kratičce a pak jde rychle do ztracena. Poslední kluk to dokonce narovinu řekl, že přece nešlo o nic jiného. A když se nad tím zamyslí, tak jeden z těch dalších vlastně taky… Jiní to možná nevyslovili, ale dali najevo jinak.

Takže, jak to vlastně poznat? Samozřejmě druhému do hlavy nenahlédneme, ani on do té naší, vždycky mezi lidmi, zvláště když se neznají, bude mnoho nejistoty a také spousta očekávání – pokud se očekávání na obou stranách potkají, nebude problém. Pokud ale budou odlišná, mohou přinést hodně zklamání. Užít si teď hned, pobavit se, najít někoho na sex – a taky mít někoho, kdo mě bude mít rád, komu bude na mě záležet, kdo bude se mnou chtít prožívat nejen to hezké, ale i to všední a otravné.

Zaměřte se sama na sebe

Jak už bylo řečeno, druhému do hlavy nenahlédneš, ale je možné podívat se sám na sebe pomyslnýma očima svého okolí. Je v souladu to, co chci, s tím co dělám? Nebo vysílám jiné signály? Např. hledám vztah, ne jednorázovku – a chodím ho hledat do místního baru. Co asi vidí potenciální partneři? Napadne je, že mi jde o něco vážnějšího, nebo spíše vidí příležitost na společně strávenou noc? Musí partner vynaložit nějaké úsilí, aby mne získal, nebo to „jde samo“? Co mu to říká o mně? Vidí z mého chování něco jako „jsem tady, tobě k dispozici“ anebo „jsem tady, možná budeš mít šanci, ještě uvidíme“?

Mnoho žen se ptá: „Jak poznat, že se mu líbím?“ Máme hned 6 tipů!

Pokud si Martina uvědomí, že možná se nějak podílí na tom, jak ji její okolí vnímá, pravděpodobně zkusí své chování změnit. Neznamená to, že by hned musela přestat chodit do zmíněného baru, zvlášť pokud se jí tam jinak líbí, ale potenciálnímu partnerovi bude jasněji dávat najevo, že pokud ji chce zaujmout, bude ho to stát nějaké úsilí i čas (a potkají se tedy i jindy, jinde a jinak než na párty). Pokud by taková změna chování byla jen pouhou strategií, pravděpodobně nebude moc fungovat, pokud si ale Martina uvědomí svou vlastní hodnotu, změna jejího chování bude vycházet z tohoto vnitřního zdroje.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak poznat, že mě chce jen do postele