Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak se oblékat podle barvy vlasů? Podtrhněte svůj image

Redakce

Redakce

10. 10. 2013

Slaďte šatník s barvou vlasů! Víme, co nosit a co naopak raději vůbec neoblékat, pokud jste blondýnka, brunetka, černovláska nebo zrzka.

Každá barva vyjadřuje něco jiného a o naší osobnosti mnoho vypovídá. Ovšem ne vždy jí dáme možnost vyniknout, jelikož ji zastíní barva našich vlasů a celý outfit nakonec vypadá jinak, než jak jsme si představovali. Jak tedy na to?

Nebojte se červené

Přírodní hnědá ze všech barev vlasů dokáže nejlépe podtrhnout vaši přirozenost. Aby se nestalo, že budete působit moc obyčejně, nasměrujte svůj šatník směrem k barvám, ve kterých nejvíce vyniknete a které zároveň podtrhnou vaši image.

Mezi barvy vhodné pro hnědovlásky patří především červená, vínová, přírodní bílá, béžová, hnědá, ale také starorůžová, tmavě zelená a modrá. Módní odborníci v tomto případě radí vsadit na jistotu hnědé barvy s barevnějšími vsuvkami. Důležité je, aby celkový outfit nepůsobil moc přeplácaně. Mějte na mysli, že v jednoduchosti je síla.

Nejen růžová to může být

Nejtypičtější barvou pro blondýnky je růžová. O to se postarala panenka Barbie, Paris Hilton i Pravá blondýnka. Ale i Paris už zjistila, že růžová není jedinou barvou, která blondýnkám sluší. V tomto případě platí jednoduché pravidlo. Světlé vlasy a tmavé, pestrobarevné oblečení rovná se dokonalé sladění.

Stejně jako u hnědých vlasů, i u blondýnek je potřeba trochu poupravit šatník tak, aby dal příležitost barvám oblečení vyniknout. Vsaďte na barvy, jako je černá, fialová, námořnicky modrá, tyrkysová a v přiměřeném množství růžová.

Pozor si dejte na červenou barvu. Mnoho blondýnek se snaží díky této barvě vypadat sexy a upoutat na sebe pozornost. Přesto tato barva lásky sluší málokteré blondýnce a řada z nich v ní vypadá spíše lehce než sexy.

Inspirujte se u celebrit

Černovlásky to mají ze všech žen nejjednodušší. Jako nejlepší příklad lze uvést Megan Fox. Ať už si Megan oblékne sytě růžové šaty, rudě červené či naopak andělsky bílé, pokaždé vypadá sexy a sebevědomě. Právě takového výsledku by se měla snažit dosáhnout každá z nás.

Nudný výsledek může vzniknout z kombinace černých vlasů a tmavě hnědé. Na tu jedinou si dávejte pozor.

Pokud jste majitelkou zrzavých vlasů, nemusíte se obávat, že vás někdo přehlédne! Pokud chcete zaujmout ještě víc, veškerou pozornost soustřeďte na světlé a zejména přírodní barvy. Jestliže je odstín vašich vlasů tmavší, vyhýbejte se tmavým barvám. Vždy je lepší outfit obohatit o nějaký světlý a barevný prvek, například brož, náhrdelník, přívěšek, bolerko nebo šátek.

A naopak, pokud máte vlasy světlejší, pozor si dejte na barvy, jako je žlutá nebo béžová, a raději sáhněte po tmavších odstínech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak se oblékat podle barvy vlasů? Podtrhněte svůj image