Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Jak se zbavit podbradku? Máme pro vás 5 cviků a mnoho rad!

Už ve středověku byl symbolem krásy dlouhý štíhlý krky, a tak není divu, že na něm ženám podvědomě záleží dodnes. Proto asi žádná z nás nechce být majitelkou nevzhledného podbradku. Říkáte si, že je to dáno geneticky a nedá se s ním tudíž nic dělat? Potom se mýlíte! My vám poradíme, jak podbradku předejít, ale i jak se ho zbavit.

Genetika opravdu funguje

Jestliže má vaše maminka i babička podbradek, pak je velice pravděpodobné, že se s tímto problémem budete také potýkat. V lepším případě je podbradek tvořen tukovou vrstvou a v takovém případě můžete snadno ovlivnit jestli ho mít budete nebo ne. Pokud je však podbradek pouze z  kůže, bude jeho odstranění o něco těžší. Tak či tak se ho můžete zbavit jednou provždy, stačí chtít!

Jak zhubnout na obličeji – zbavte se tuku ve tvářích

Držte tělo zpříma!

Snažte se chodit i sedět narovnaná, jedině tak docílíte nataženého krku, a tak snížíte pravděpodobnost, že budete mít podbradek. Jestli si čtete své oblíbené knížky vleže v posteli, spíte na břiše,nebo na vysoko nastlaných polštářích, také si koledujete o zvrásněný krk. Zkuste se tedy zbavit těchto zlozvyků a uvidíte, že vám v boji proti podbradku pomohou už  tyto maličkosti.

Jak se zbavit dvojité brady bez plastické operace. Nový lék objeven!

5 cviků, které vám pomohou v boji proti podbradku a zvrásněnému krku!

  • Každý den několik minut vyslovujte co nejvýrazněji a nahlas za sebou písmeno O a X.
  • Desetkrát přitlačte jazyk na spodní patro, deset vteřin zvyšujte napětí svalu brady a pomalu povolte.
  • Zakloňte hlavu a pohybujte s ní z jedné strany na druhou pomalými pohyby.
  • Vyslovte široké „e“ a roztáhněte koutky rtů co nejvíce do stran.
  • Několikrát za sebou vysouvejte dopředu dolní čelist a povolte. Když budete mít pod bradou ruku, ucítíte, jak pracují svaly.

Důležitý je pitný režim

Víte, že převážnou část tekutin byste měli přijmout v dopoledních a časných odpoledních hodinách? Je to proto, že v tuto denní dobu voda tělu pomáhá odvádět toxiny. Večer už biologické hodiny ledvin „spí“ a voda se v organizmu zadržuje, takže dochází k vytahování kůže a tvorbě podbradku! Vyvarujte se proto nadměrné konzumaci piva ve večerních hodinách, pivo je přeci také tekutina!

Jak se zbavit podbradku. Zkuste cviky profesionálů!

O pleť se starejte šetrně!

Při ošetřování pleti se vyvarujte nanášení krému ve směru shora dolů! Těmito tahy totiž pomáháte gravitaci a pokožka v oblasti brady a krku povoluje. Sice postupně a pomalu, ale neustále. Krém či jiné pěsticí přípravky proto nanášejte v oblasti krku vždy křižmo a zdola nahoru. Jestliže už podbradek máte, krém do své pokožky pouze jemně vklepávejte!

Ohodnoťte tento článek:
3,9

Úplňky

Právě čtete

Jak se zbavit podbradku? Máme pro vás 5 cviků a mnoho rad!