Menu
WomanOnly
Líčení očí

Jak správně nanášet řasenku. Nebudete potřebovat nic jiného!

Redakce

Redakce

14. 3. 2017

Řasenka je základem pro každé líčení. Zvýraznění řas rozzáří každý obličej a probudí v našich očích jiskru. I když ráno zaspíte a nemáte čas na líčení, sáhněte aspoň po řasence. Správnou technikou nanášení dosáhnete toho, že už nebudete potřebovat skoro nic jiného.

Skamaraďte se s kleštičkami na řasy

Většina je asi s kleštičkami už jedna ruka, ale jsou ještě tací, co je považují pomalu za mučicí nástroj. Rozhodně se nemusíte ničeho bát, ba naopak kleštičky natočí a pozvednou i ty nejrovnější a nejneposlušnější řasy. Díky nim budou řasy vypadat delší a krásně natočené. Stačí přiložit horní hranu kleštiček k bázi řas a párkrát jemně stisknout.

Jak si správně vybrat řasenku? Platí vysoká cena je kvalita?

Dlouhotrvající natočení řas

Aby vaše řasy zůstaly takto natočené celý den, je důležité začít s aplikací řasenky od stejného místa, kde jsme kleštičkami vytvořili vlnu, tedy od jejich báze.

Přiložte kartáček řasenky co nejblíže ke kořínkům řas a lehkou rotací kartáčku naneste potřebné množství řasenky do těchto míst. Poté postupujte pohybem cik cak až ke konečkům. Tímto pohybem nanesete produkt rovnoměrně po celé délce řas a docílíte tak většího objemu. Tento postup opakujte, dokud nejste spokojena s konečným efektem.

RADA: Pokud vás trápí rovné řasy, které i když ráno natočíte kleštičkami, přes den zplihnou, použijte místo obyčejné řasenky voděodolnou, která zastane v tomto případě podobnou funkci jako tužidlo na vlasy.

Krásné řasy bez žmolků

Řasenku vždy nanášejte při pohledu přímo před sebe a kartáček směřujte rovně podle směru růstu řas. Nejen že tímto budou řasy působit delší, ale zamezíte také nežádoucímu slepování a vytváření žmolků. Pokud se navzdory správnému postupu pár řas slepilo, použijte hřebínek na řasy, kterým se zase lehce oddělí od sebe a budou vypadat krásně.

TIP: Místo hřebínku na řasy můžete k oddělení řas použít čistý kartáček od staré řasenky.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak správně nanášet řasenku. Nebudete potřebovat nic jiného!