×
WomanOnly

Jak uplést rybí cop? Vyzkoušejte jednoduchý návod na romantický účes

FOTO: Rybí cop
Rybí cop, Zdroj: Reprofoto youtube.com

Obyčejný cop vás nudí? Vyzkoušejte s námi krok po kroku cop rybí, který je hitem sezóny. Vypadá sice složitě, ve skutečnosti trvá zaplétání jen pár minut.

FOTO: Rybí cop
Rybí cop, Zdroj: Reprofoto youtube.com

Nápadité účesy vhodné na každodenní nošení, ale i na výjimečné příležitosti si můžete jednoduše vytvořit i samy. Stačí jen odhalit triky vlasových stylistů a dokonalý účes je na světě.

S naším návodem si krok po kroku vyzkoušejte rybí cop, který na červeném koberci s oblibou nosí například modelka Simona Krainová nebo herečka Blake Lively.

Jednoduchý účes za pět minut

1. Vlasy rozčešte a přehoďte na stranu, na níž chcete mít cop. Poté je rozdělte na dvě části.

2. První část rozdělte zase na dvě. Ta, kterou přehodíte na druhou stranu, bude mít asi jednu třetinu. Přehoďte k druhé části první z rozdělených pramenů. Tím, jak tenký pramen, se netrapte. Díky tomu bude účes působit uvolněněji.

3. To samé udělejte s druhou stranou rozdělených vlasů. Vlasy rozdělujte pomocí ukazováčku, kterým vždy oddělíte část vlasů na polovinu a přehodíte na druhou stranu.

4. Stejným způsobem pokračujte až do konce. Cop pak zavažte malou gumičkou, ideálně ve stejné barvě vašich vlasů. Nakonec jej jemně uvolněte, aby vypadal mohutnější.

Tip! Pokud nemáte dostatečně dlouhé vlasy, zkuste si je prodloužit pomocí Clip-in pramenů.

Čtěte také: Jak si kulmovat vlasyDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*