Menu
WomanOnly
Krása

Jak vypadat dobře i bez make-upu? Buďte božskou vílou i líčidel

Na jaře jste dozajista byla zvyklá pomáhat své přirozené kráse nějaký tím make-upem. Začalo nám ale léto a s ním i teploty, které se přehouply přes 30 stupňů Celsia. V tak horkých dnech je téměř zbytečné pokoušet se  jakkoli líčit. Chcete vypadat skvěle i bez make-upu? Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!

Zdraví je krása!

Pokud se tedy rozhodnete odložit veškerý make-up (A v letních měsících je to rozhodně správná volba!), vystoupí vaše přirozená krása. Spolu s ní ale také všechny neduhy, a proto je důležité, aby jste věnovala své pleti dvojnásobnou péči!

Každé ráno i večer vyčistěte svou pokožku čistící pěnou na obličej a pleťovým tonikem. Následně pleť namažte krémem, podle typu vaší pleti. Poslední, ale neméně důležitý krok je péče o rty. Důkladně je namažte jakýmkoli mastným balzámem na rty, nebo jelením lojem.

Důležité detaily

Tím, že svůj obličej zbavíte líčidel, zvýrazníte detaily. Proto je velmi důležité, abyste pravidelně pečovala o své obočí a zuby.

Obočí vytrhávejte alespoň jednou za tři dny. Upravujte ho vždy večer před tím, než si svou pleť namažete zklidňujícím krémem. Přes noc si tak jemňounká kůže v oblast obočí stihne odpočinout a zamezíte nevzhlednému zarudnutí.

O své zuby pečujte minimálně dvakrát denně, tedy ráno a večer. Je velmi důležité, abyste čištění zubů prováděla správně! Zářivě bílý úsměv  se stanou vaší nejsilnější zbraní. Jak správně čistit své zuby můžete zjistit zde.

Chraňte se proti slunci

V letních měsících jsou sluneční paprsky velmi agresivní a procento škodlivého UV záření v nich stoupá. Je tak nezbytné, abyste jemnou a zranitelnou kůži obličeje chránila kvalitními opalovacími krémy. Chraňte i své rty jedním z mnoha balzámů s UV filtrem, které jsou k dostání v každé drogerii. Předejdete tak olupující se zarudlé pokožce a nateklým popraskaným rtům!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak vypadat dobře i bez make-upu? Buďte božskou vílou i líčidel