Menu
WomanOnly
Krása

Jak zhubnout zadek aneb letní sezóna se sexy pozadím

Redakce

Redakce

20. 5. 2014

Věřila jste, že se vám plán na dokonalou postavu letos konečně vyplní, ale s blížícím se létem začínáte o úspěšném naplnění svého snu o dokonalé postavě pochybovat? Nic není ztraceno, zadeček ještě můžete vypilovat!

Přichází roční období, ve kterém vystavujeme zadeček v těsných šortkách a v bikinách. Ať už na těchto tělesných partiích dřete do úmoru přes zimu v posilovně či nikoliv, stejně téměř každá z nás není se zadečkem spokojená. Ještě ale máme poslední zbytky času doladit nedokonalosti.

Jak se zbavit tuku na zadku

Na rozdíl od zemí Latinské Ameriky se snažíme docílit co nejmenších boků a hýždí. Jak ale na to? Pokud chcete docílit úbytku tuků v těchto partiích, vězte, že nejprve musíte zhubnout celkově!

To především znamená úpravu stravovacích návyků, takže omezte sladké dezerty ke kávě a bohužel také samotnou kávu. Rozvrhněte si jídlo do menších porcí a těch poté za den spořádejte ideálně pět. Ano, počítáte správně, bez svačin se neobejdete.

Strava musí obsahovat hodně zeleniny, vůbec se nemusíte bát syrové, ta si zachová více vitamínů. Dále nesmí porce jídla postrádat dostatek bílkovin, ty najdete v obilovinách, luštěninách, sójových výrobcích, ale samozřejmě také v mase, mléčných produktech a ve vejcích.

Bez cvičení to nepůjde

Byť je správná strava při snaze o zdokonalení zadku nepostradatelná, další důležitý aspekt je samotné cvičení. Cílem je získat pevné, ale zároveň ne příliš prostorově vytvarované hýždě. Tohoto dosáhnete rychlým intenzivním cvičením, které doprovází krátké přestávky.

Vystačíte si se schodištěm, pokud se z práce nevracíte v botkách na vysokém podpatku, zapomeňte na výtah a schody si vyběhněte. Než mít vyvrtlý kotník z nevhodné obuvi, raději se cíleně vypravte běhat schody. Rázně vyběhněte patro a následného půl patra jděte chůzí k vydýchání. Když tento proces budete opakovat a občas zakomponujete i došlap ob jeden schod, váš zadek se změní k nepoznání!

Ideální jsou také výpady či dřepy, to vše v intenzivním tempu s přestávkami. A díky svižné rychlosti postačí pouze půl hodinka. Na závěr se nezapomeňte dostatečně protáhnout. Váš zadeček bude letos k světu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zhubnout zadek aneb letní sezóna se sexy pozadím