Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Jak zjistit, že mě podvádí? Máme tipy, jak na to!

Redakce

Redakce

21. 7. 2013

Nevěra je nejčastěji důsledkem toho, že nám v našem vztahu něco chybí, a proto to hledáme u jiného partnera. Vztah s „bokovkou“ může být jednorázová záležitost, ale stejně tak to může trvat roky. Nicméně výsledek nevěry je vždy stejný – hádky, bolest, zklamání, rozchod.

Není mnoho vztahů, které dokáží nevěru překonat, aniž by si ji při každé možné příležitosti nevyčítali. Proto si v hlavě srovnejte, jestli vám opravdu stojí za to, zničit si vybudovaný vztah. Většinou po čase odhodíte růžové brýle a zjistíte, že i s milencem zažíváte stejný stereotyp.

Máte podezření, že vás partner podvádí?

To, že najednou chodí pozdě domů a v noci mu pípají smsky ještě nic neznamená. Nejdříve se ujistěte, že je to pravda a vyhněte se slídění v jeho telefonu, kontrolování pošty a podobně. Možná vám dojde, že děláte unáhlené závěry a všechno je jinak a vy se tím teď zbytečně užíráte.

Zkuste partnerovi vysvětlit, že máte takové podezření. Jednejte ale v klidu, nevyvolávejte žádné zbytečné hysterické scény. Na 90% vám stejně řekne, že blázníte a nic takového se neděje.

Jak poznat nevěru: 11 jasných signálů, že se něco děje

Jak poznáte, že máte doma nevěrníka?

  • Najednou se chodí častěji bavit, nebo se dovídáte o „nových kamarádech“, se kterými chce trávit více času!
  • Přehnaně o sebe pečuje. Nechtěl ani slyšet o parfému nebo ho nebavilo se pravidelně holit a najednou chodí vymydlený a vyvoněný? Zbystřete!
  • Je nevrlý, podrážděný a nekomunikuje s vámi? Možná už si má co říct s někým jiným!
  • Ztratil zájem o sex a nehne s ním ani nové rajcovní prádlo a sexy podvazky?
  • Jeho výdaje se několikrát zvýšily!

Proč jsou muži nevěrní?

Nejčastějším důvodem je, že už vám to neklape v posteli jako na začátku. Což je po několikaletém vztahu pochopitelné, ale chlapi potřebují mít pocit, že mají vedle sebe tu dračici, kterou jste byla, když jste se poznali.

Velmi mnoho mužů se také vymlouvá na to, že už nejste taková jako dřív. Nestojíte hodiny a hodiny před zrcadlem, když s ním máte jít na rande a doma chodíte ve vytahaných teplácích.

Zároveň si někteří chtějí neustále zvyšovat sebevědomí a dokázat si, jací jsou lovci.

Co dělat, když zjistíte, že jste podvedená?

Pokud se vám přiznal, nebo jste ho nachytala sama, je jasné, že už váš vztah nebude takový jako dřív, i když vám slíbí, že to bylo poprvé a naposledy a vy mu odpustíte. Záleží na vás, zda mu dáte druhou šanci.

V některých případech nevěra pomůže k tomu, že si oba partneři uvědomí, kde chybovali a vztah se tím utuží. Myslete však v první řadě na sebe. Pokud to partner udělal jednou, může to znovu zopakovat. Není v tom případě lepší být raději sama, než zůstat s někým, kdo vás podvádí?

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zjistit, že mě podvádí? Máme tipy, jak na to!