×
WomanOnly

Jak zjistit, že mě podvádí? Máme tipy, jak na to!

Nevěra je nejčastěji důsledkem toho, že nám v našem vztahu něco chybí, a proto to hledáme u jiného partnera. Vztah s „bokovkou“ může být jednorázová záležitost, ale stejně tak to může trvat roky. Nicméně výsledek nevěry je vždy stejný – hádky, bolest, zklamání, rozchod.

nevera-prsten-kapsa

Není mnoho vztahů, které dokáží nevěru překonat, aniž by si ji při každé možné příležitosti nevyčítali. Proto si v hlavě srovnejte, jestli vám opravdu stojí za to, zničit si vybudovaný vztah. Většinou po čase odhodíte růžové brýle a zjistíte, že i s milencem zažíváte stejný stereotyp.

Máte podezření, že vás partner podvádí?

To, že najednou chodí pozdě domů a v noci mu pípají smsky ještě nic neznamená. Nejdříve se ujistěte, že je to pravda a vyhněte se slídění v jeho telefonu, kontrolování pošty a podobně. Možná vám dojde, že děláte unáhlené závěry a všechno je jinak a vy se tím teď zbytečně užíráte.

Zkuste partnerovi vysvětlit, že máte takové podezření. Jednejte ale v klidu, nevyvolávejte žádné zbytečné hysterické scény. Na 90% vám stejně řekne, že blázníte a nic takového se neděje.

Jak poznáte, že máte doma nevěrníka?

 • Najednou se chodí častěji bavit, nebo se dovídáte o „nových kamarádech“, se kterými chce trávit více času!
 • Přehnaně o sebe pečuje. Nechtěl ani slyšet o parfému nebo ho nebavilo se pravidelně holit a najednou chodí vymydlený a vyvoněný? Zbystřete!
 • Je nevrlý, podrážděný a nekomunikuje s vámi? Možná už si má co říct s někým jiným!
 • Ztratil zájem o sex a nehne s ním ani nové rajcovní prádlo a sexy podvazky?
 • Jeho výdaje se několikrát zvýšily!

Proč jsou muži nevěrní?

Nejčastějším důvodem je, že už vám to neklape v posteli jako na začátku. Což je po několikaletém vztahu pochopitelné, ale chlapi potřebují mít pocit, že mají vedle sebe tu dračici, kterou jste byla, když jste se poznali.

Velmi mnoho mužů se také vymlouvá na to, že už nejste taková jako dřív. Nestojíte hodiny a hodiny před zrcadlem, když s ním máte jít na rande a doma chodíte ve vytahaných teplácích.

Zároveň si někteří chtějí neustále zvyšovat sebevědomí a dokázat si, jací jsou lovci.

Co dělat, když zjistíte, že jste podvedená?

Pokud se vám přiznal, nebo jste ho nachytala sama, je jasné, že už váš vztah nebude takový jako dřív, i když vám slíbí, že to bylo poprvé a naposledy a vy mu odpustíte. Záleží na vás, zda mu dáte druhou šanci.

V některých případech nevěra pomůže k tomu, že si oba partneři uvědomí, kde chybovali a vztah se tím utuží. Myslete však v první řadě na sebe. Pokud to partner udělal jednou, může to znovu zopakovat. Není v tom případě lepší být raději sama, než zůstat s někým, kdo vás podvádí?6 Komentáře Jak zjistit, že mě podvádí? Máme tipy, jak na to!

 1. spíš koupit nějaký nastroj jako GPS lokator, já jsem to udělala, a můžu doporučit obchod Spy Shop24

 2. Zeptala jsem se ho! Určitě řekl, že to od kamoše. Nevěřím tomu, on jeětě si děla nějaké výlety autem, a nechce říct kam. To MUSí býr milenka.

 3. Snad jsou to smsky od maminky?:D
  A tak vážně pomluv s ním, anebo přečti co tam dostává (pak já bych to osobně nedělala)

 4. všimla jsem si, že můj naposledy hrozně často dostává smsky, a přitom se něják podezřelé usmívá..

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*