Menu
WomanOnly
Láska

Jak zvládat rozchod s partnerem? Užívejte si sama sebe

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

29. 9. 2013

Zapomeňte na papírové kapesníčky a Whitney Houston v rádiu. Začněte žít bez nutnosti tvořit program pro dva. Začněte navštěvovat kulturní akce, organizujte přátelská setkání, naučte se nový jazyk… Předveďte světu, že vás jen tak něco nezlomí.

Po jakémkoliv rozchodu je člověku na nic, uzavírá kapitolu jisté minulosti a otevírá knihu nepopsané budoucnosti. I osvobozující rozchod proto přináší jisté obavy, co teď. Najděte si proto nové zájmy a zorganizujte si čas tak, aby na podzimní uplkané večery při svíčce nezbýval čas.

Kultura nad zlato

Září je pro kulturní živly odjakživa radost. Končí divadelní prázdniny a jeviště se tak opět zaplňují hereckými špičkami. Vezměte proto kamarádku a vyrazte na představení s vaším oblíbencem v hlavní roli.

Ani události módy a designu na podzim nespí. Lovte inspiraci a oživujte proto šatník, kde se dá. Nová kabelka, nebo podzimní boty vám nejen udělají radost, ale přitáhnout tolik důležité pohledy nových obdivovatelů.

Strach z opuštění může stát za důvodem proč být single

Kurz vaření nebo třeba cizího jazyka

Již tradičně různé agentury od začátku října vypisují kurzy téměř všeho. Pokud se odhodláváte ke zlepšení v angličtině, chcete se naučit správně připravit domácí sushi, nebo máte chuť tancovat, je ten pravý čas odeslat přihlášku.

Přátelské posezení vám zvedne náladu

Počasí se zvolna mění. Na vysedávání v parcích je zima, do přeplněných barů se téměř nikomu příliš nechce. Připravte proto výjimečný oběd pro hrstku svých přátel, který spojíte například s promítáním filmu, nebo vzájemnou projekcí fotek z letních dovolených. Pro potraviny na velkolepou gamet párty určitě využijte farmářské trhy. Nakoupíte za pár korun domácí potraviny a s úsměvem na rtech potkáte spoustu nových lidí.

Single neznamená být sám. Zažijte podzim plný lidí, na který budete vždy z láskou vzpomínat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak zvládat rozchod s partnerem? Užívejte si sama sebe