Menu
WomanOnly
Láska

Jak strávit Valentýna? Známe místa, kde ho zaručeně svedete

Redakce

Redakce

13. 2. 2013

Blíží se svátek zamilovaných a stále nemáte vymyšleno, kde a jak ho budete slavit? Dejte na naše ověřené tipy a vaše láska vám padne k nohám.

Chcete s partnerem strávit svátek všech zamilonavých v romantickém duchu, ale nechce se vám až zas tak experimentovat? Leckdy postačí obyčejné a vám dobře známé místo, kde vám oběma bude příjemně.

Restaurace

Sedíte v přítmí naproti sobě, hledíte si při světle svíčky do očí a obsluha vám nosí jeden lahodnější pokrm za druhým.Vaše chuťové pohárky jsou tedy naplněny.

Tulte se v kině

Dalším místem se může stát sál kina. Je velice vzrušující sedět vedle sebe v úplné tmě a dotýkat se navzájem, zatímco okolo vás sedí další lidé. A pokud byste chtěli napětí zvýšit, navštivte sál se zdvojenými sedačkami pro páry. Žádná opěrka vám pak už nebude bránit v tulení.

Rozviřte vody

Zkuste si v některém z hotelů pronajmout na hodinu či dvě soukromou vířivku. Budete tak mít s partnerem lázně jen pro sebe a můžete si v horkých bublinách dosyta užívat radovánek. A pokud byste už byli vyčerpaní, je možné si přiobjednat láhev sektu na osvěžení.

Zavřete se v hotelu

Na slevových portálech je nyní mnoho nabídek s pobyty v různých hotýlcích s akcemi pro zamilované. Stačí si tedy jen vybrat ten pravý a pak už odvézt svého vyvoleného na místo lásky.

Roztočte to na parketě

Pokud nejste přímo romanticky založené, můžete zkrátka s partnerem jít do klubu a užít si večer tam. Pár vychlazených koktejlů a žhavé pohyby na tanečním parketě udělá své.

Postelové hrátky

A pokud se vám nebude nikam chtít jít, tak zůstaňte doma v posteli. Pusťte si příjemnou hudbu či film, vemte si na sebe vaše nejhezčí prádélko a uvidíte, kam se vám valentýnský večer zvrhne.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak strávit Valentýna? Známe místa, kde ho zaručeně svedete