Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Konopný olej s THC léčí rakovinu. Muž už s ním vyléčil 5 000 lidí

Strojnímu inženýrovi Rickovi byla před několika lety diagnostikována rakovina kůže. Sám se dokázal vyléčit pomocí konopného oleje a dnes patří mezi nejznámější léčitele. Prý vyléčil už přes 5 000 lidí z rakoviny.

Léčitel Rick se snaží znovu zlegalizovat konopí, jako tomu bylo po celá století, protože klasické léky lidem nepomáhají tak, jak by měly.

Konopí léčí nejen rakovinu

Rick se snaží ze všech sil, a tak na konferenci v Bělehradu vysvětloval, že je konopí je vhodné na léčení cukrovky, epilepsie, sklerózy, astmatu a hlavně na rakovinu i v nejagresivnější formě.

Když v roce 2002 u Ricka vypukla rakovina, lékaři mu nedávali velké šance na přežití. Trpěl pigmentovými znaménky v obličeji a když měl za sebou několik neúspěšných operací, stav se zhoršil. Nedalo mu to spát, tak se jednoho dne na sebe díval do zrcadla a hlavou se mu mihla myšlenka na známou studii z Univerzity ve Virginii.

THC vyléčí rakovinu

Už od malička Rick pěstoval různé byliny a rostliny. Když si vzpomněl, že podle studie THC (aktivní látka z konopí) dokáže vyléčit rakovinu, nakapal si na znaménka několik kapek svého vlastnoručně vyrobeného konopného oleje. Aby se zvýšila účinnost, přelepil je i náplastí.

Konopný olej na rakovinu

Po několika dnech náplasti sundal a nemohl uvěřit, co se stalo. Po ranách nebyla ani stopa a pokožka se zregenerovala. Lidem okolo sebe začal vyprávět, že si vyléčil rakovinu, ale všichni na něho jenom nevěřícně se smíchem koukali.

Rakovina se mu nevrátila ani po 11 dnech, což byla pro Ricka doposud nejdelší doba. V ten moment se rozhodl, že bude léčit lidi s rakovinou.

Zázračný konopný olej

Zní to neuvěřitelně, ale Rick dokázal vyléčit i 80 letého muže z rakoviny, kterému lékaři dávali pouhé dva dny života. Tehdy muže dokázal z kritického stavu dostat do 48 hodin, když ho k němu dovezl jeho syn po chemoterapiích a s ranami na nohou. Lékaři konopný olej vylučovali, nechali muže vysadit léky a čekalo se na nejhorší.

Rick to nevzdal a muže zachránil. Po několika týdnech nepotřeboval ani inzulín a rakovina ho nadobro opustila.

Za výrobu konopného oleje hrozí postih

Vyrobit si svůj olej však není vůbec jednoduché, protože je k tomu potřeba pěstovat konopí. Rick dostal za své počiny dokonce pokutu 2 000 dolarů a 12 krát mu již hrozilo vězení. U soudu se dočkal značného zklamání. V síni sedělo několik lidí, kteří s jeho léčbou měli zkušenosti. Dokonce i sám soudce věřil v jeho prospěch, ale svou práci musel vykonat podle zákonů. Ricka nezachránilo ani to, že konopí měl jenom pro léčebné účely.

Léčba rakoviny

Olej je destilovaný a obsahuje THC. Léčba začíná již od tří kapek denně. Obvykle pacienti v 90 dnech potřebují 60 gramů oleje. Na Slovensku se olej prodává bez aktivní látky. Jak je vidět, konopí je sice zázračné, ale zdali se ho podaří pro léčebné účely nadobro legalizovat, je ve hvězdách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Konopný olej s THC léčí rakovinu. Muž už s ním vyléčil 5 000 lidí