Menu
WomanOnly
Hubnutí

Krabičková dieta Praha – jezte zdravěji a podle svého přesvědčení

Proč nejčastěji selháváme u různých diet, ale třeba i tehdy, když chceme změnit náš styl stravování a vsadit na některou ze stravovacích či lifestylových filosofií? Často proto, že příprava jídla podle těchto pravidel je pro nás náročná. To zejména tehdy, když nás pak čeká jiné vaření pro partnera či dokonce pro děti. MyChef Kitchen je program, který vám s tím umí pomoci.

Ať již jste singles a hřešíte na něčem rychlém pod zub, nebo musíte vařit pro celou rodinu a ta vaší snaze jíst zdravěji příliš neholduje, máte možnost začít prakticky ihned s novým životním stylem. Pomůže vám v tom krabičková dieta Praha – služba MyChef Kitchen. Ta není jen o hubnutí, ale o přechodu na jiné režimy stravování. Díky ní můžete začít s low-carb stravou bez toho, abyste jedli práškové instantní potraviny, či snadno přejdete na stravu bez cukru.

Co znamená jíst z krabiček?

Nic nevaříte a kompletní denní menu o pěti chodech dostanete kamkoliv v Praze na smluvené místo doručení. Jinou možností je vyzvednou si krabičky na jednom ze dvou výdejních míst. Pět chodů představuje ideální množství jídel během dne. Vybrat si lze navíc z několika kalorických programů, od 1200 do 3000 kcal. Krabičky si lze objednávat v rámci programů o délce jeden, dva a čtyři týdny.

Hubnutí i zdravější stravování

Je na vás, zdali si volíte program hubnoucí, nebo ten se speciální formu stravování. MyChef Kitchen nabízí programy Healthy balance, Keto program, Paleo program, Pesce program i Vege program. Možná už víte, co přesně chcete. Pokud ne, každý z programů je na webu služby skvěle popsán a snadno si vyberete ten, který nejvíce odpovídá vašim preferencím, životnímu stylu či chutím. Pražáci se již postě nemohu vymlouvat na to, že nemají příležitost se zdravě stravovat. MyChef je forma stravování, které vám dá čas i příležitost začít se konečně zdravěji stravovat. Neplýtváte potravinami a máte též možnost konečně zhubnout. Čas, který byste jinak věnovali nákupům a přípravě jídla, teď můžete věnovat třeba cvičení. Vše je bez cukru, bez lepku a bez geneticky modifikovaných potravin. Firma preferuje lokální potraviny.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Krabičková dieta Praha – jezte zdravěji a podle svého přesvědčení