Menu
WomanOnly
Esoterika

Mariana (54): Kartářka předpověděla manželovi nehodu. Od té doby nevychází z domu

Mariana je jedna z mála žen, které se nezajímají o ezoteriku a kartám nevěří. To její manžel je pravý opak. Vždycky hltal duchovní literaturu, obzvláště za poslední roky. Když mu jeho osobní kartářka předpověděla, že bude mít nehodu, raději úplně přestal vycházet z domu. Mariana se tomu nejprve smála, ale teď už má toho všeho plné zuby. Uvažuje, že za kartářkou zajde a řekne jí pěkně od plic, co si o tom všem myslí. Její manžel totiž nechce vyjít ven ani se smetím! Jediné pozitivní na tom je to, že přestal chodit do hospody.

Manžel se po padesátce zbláznil

Rozhodla jsem se svěřit se svým příběhem, protože může pomoct jiným ženám. Můj manžel se totiž po padesátce úplně zbláznil. Napřed jsem si myslela, že má milenku. Začal používat novou kosmetiku, koupil si nový parfém, oblékal se jinak a mnohem mladistvěji, po večerech chodíval běhat. Omezil hospody s kamarády a začal se více zajímat o své zdraví. To jsem brala jako velké plus, dokonce i náš sexuální život se zlepšil, čímž jsem zcela automaticky vyloučila milenku. Ubezpečil mě, že jsem pro něj stále jediná a pořád ho přitahuju. Ale jeho netypické chování pokračovalo dál.

Karty Lenormand mají více než dvousetletou tradici. Věštby pomáhaly i Napoleonovi

Před hospodami dal přednost duchovní literatuře

Pořídil si psa. Aniž by mi cokoliv řekl! Naše děti už byly z domu, měli jsme více času pro sebe a doma prázdno, takže si usmyslel, že štěňátko bude dobrý nápad. Pak se doma začaly objevovat knihy o seberozvoji a s duchovní tématikou. Nikdy jsem na tohle nebyla, to spíše právě on. Já jsem konzervativní úřednice a účetní, ráda si zajdu s holkama zatancovat nebo do kina, ale na nějaké ezo semináře mě nikdy neužilo. Ale můj Jarek se do toho pustil s vervou! Před lety se hodně zajímal o UFO, to byly děti ještě malé. Teď zase tohle! No budiž, nechala jsem mu prostor, aby se tomu mohl věnovat, když přišel z práce. Rozhodně to bylo lepší, než hospody s kamarády.

Nešel ani do hospody na fotbal!

Jednou, když byl zrovna ve sprše, našla jsem na jeho pracovním stole otevřený diář a stálo tam: středa 16:00 Ivana karty. Tak to jsem hodně zbystřila! Ten den bylo úterý, bylo mi jasné, že následujícího dne se bude něco dít. Neřekl mi však nic. Po příchodu domů byl však úplně skleslý. Nějak nebyl ve své kůži. Další dva dny se omluvil v práci a o víkendu byl taky doma. Nešel ani v sobotu do hospody na fotbal, a to se na to předtím tak těšil!

V neděli jsme měli jet na návštěvu k mým rodičům a radovala jsem se, že se projdeme se psem po okolí, kde se nachází zřícenina. No tak představte si, že jsem celý výlet absolvovala sama! Vymlouval se, že je nachlazený a není mu dobře, ale mně se to nějak nezdálo. Hned po návratu od našich jsem na něj udeřila, aby hezky rychle vysypal, co se děje!

Tarotové karty a jejich výklad. Jakou mají historii a nakolik jim můžeme věřit?

Prý kartářce už půl roku všechno vycházelo

Řekl mi, že už asi půl roku chodí každý měsíc k nějaké kartářce Ivaně. Prý mu vycházelo všechno, co ona předpověděla. Mimo jiné i to, že bude mít psa, že se bude duchovně rozvíjet nebo že naše dcera otěhotní. To nám ostatně Jitule oznámila po telefonu předchozího dne, což jsem s nadšením řekla našim a těšila se, že dcera za námi příští týden přijede. Ivana mu prý ale i řekla, že mu hrozí nějaká nehoda a aby na sebe dával pozor. To proto po příchodu od ní přestal úplně vycházet z domu!

Napřed jsem se tomu hrozně smála. Pak jsem mu ale řekla, že je magor a ať se vzpamatuje. Když tomu bude věřit, tak se to stane! Fakt jsem se naštvala. Na tu Ivanu jsem i začala žárlit. Nic mi o ní neřekl, prý bych vyváděla. Dívala jsem se na její stránky a podle fotek to byla dost pěkná ženština. Chtěla jsem za ní zajít, aby mi vysvětlila, co to má jako znamenat, anebo aby manželovi raději “předpověděla” něco jiného a mnohem pozitivnějšího. Vždyť ten blázen o víkendu odmítal vyjít ven i se smetím!

Vyhnala jsem manžela do práce, ať neblbne

Jak všechno nakonec dopadlo? Manžela jsem se snažila povzbudit a namotivovat k tomu, aby šel v pondělí normálně do práce. Už v poledne mi však volal, že jim v práci z ničeho nic praskly trubky a má vytopenou kancelář. Na útěku pro pomoc uklouzl a spadl, přičemž si narazil koleno. Následující týden kulhal jako vetchý stařec, ale pak už to bylo zase dobré. Tak hlavně, že se nestalo nic horšího. Svůj postoj k ezoterice jsem sice lehce přehodnotila, ale můj muž k Ivaně už ani nepáchl. Dostal ode mě zákaz! A stejně říkal, že lepší je prý nevědět…

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na přání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Mariana (54): Kartářka předpověděla manželovi nehodu. Od té doby nevychází z domu