Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na únor 2021 pro všechna znamení

Co nás čeká v únoru 2021? Jaké období budou prožívat jednotlivá znamení zvěrokruhu? Horoskop na únor pro všechna znamení prozradí víc! Pokud vás zajímá i únorový úplněk, nastane v sobotu 27. února ve znamení panny, a to přesně v 9:17 hodin. V tento den je vhodné se nepřejídat, udržovat se v psychické pohodě a zajít si třeba na procházku do lesa nebo zaběhat. Pohyb na čerstvém vzduchu, fyzická manuální práce, zdravá strava a vhodná péče o zdraví jsou pro nás nyní nesmírně důležité!

Beran (21.3. – 20. 4.)

Beranům v únoru bude hej. Postavení planet vám přeje a budete se cítit plní energie a touhy po tom dokázat velké věci. Ve vašem životě může nastat spousta změn, které vás někam posunou nebo změní váš život k lepšímu. Je skvělý čas pro realizaci nových cílů a plánu, nových začátků. Čeká vás spousta vášně, energie a touhy po společenských a mezilidských kontaktech. Rozjet můžete i nové podnikání a dokončit dlouho odkládané projekty.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop pro znamení býka na únor není nikterak příznivý. I když býk může pociťovat více energie a elánu, kombinace těchto energií a únorového postavení planet v něm spíše může vyvolávat velký stres, úzkost, rozbití zažitých stereotypů, napětí a zkrátka dá se říci, že krizi. Únor by pro býky mohl být velmi krizový měsíc. Ke konci měsíce se však býkům výrazně uleví.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blížence, na rozdíl od znamení býka, čeká velmi příznivé období. Pokud tedy zrozenci v býku mají ve svém nativním horoskopu některé planety v blížencích, budiž to pro ně velkou pomocí. Blíženec může pociťovat příval svěží energie jako lehkého vánku, která mu umožní zvládnout životní překážky, realizovat své cíle a plány, užít si i nějakou zábavu a zkrátka mít se dobře. Blížence čeká podnětné, inspirativní a zajímavé období. Na konci měsíce ale bude již radovánkám konec.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Horoskop pro znamení raka také vcelku není špatný. Rakům by se mělo dařit relativně dobře, oproti loňskému roku pocítí příznivé změny a značnou úlevu. Mohou si tak užívat příjemné chvíle s rodinou, dařit by se mělo v práci a zlepší se i zdraví. Raci budou mít spoustu energie, ale i tak by měli dbát na duševní hygienu a procházky v přírodě, nervozita a neklid mohou stále okupovat jejich citlivou duši. Konec měsíce bude opravdu velmi pozitivně laděný a pohodový.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Horoskop pro lvy na únor nevypadá dobře. Může vás pronásledovat velká únava, vyčerpání, napětí, nervozita, nerovnováha. Může přijít krize. Zřejmě se vše nedaří tak, jak byste si představovali, nedaří se vám naplnit a realizovat vaše plány a cíle. Můžete mít pocit velkého stresu a tlaku a jakoby vám někdo házel klacky pod nohy. Vytrvejte a snažte se hodně odpočívat, i toto nepříjemné období jednou skončí.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panna se v únoru s vervou vrhne do práce. Toto období můžete využít k podnikání a k práci, k úspěšnému začátku nových projektů, ale třeba i ke sportu a aktivnímu odpočinku. Pokud chcete něco získat či začít něco nového, máte ideální příležitost. Může se to týkat nejen nového projektu, ale třeba i vztahu. Konec měsíce bude více stagnovat, dostaví se lehká únava a bude potřeba odpočinku.

Horoskop na rok 2021 pro všechna znamení. Které znamení prožije své nejšťastnější období a co se stane vodnářům?

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Horoskop pro váhy na únor bude nadmíru pozitivní. Váhy se mohou začít radovat a těšit se z nové a příznivé energie, která jim může přinést spoustu štěstí, úspěchů a třeba také novou lásku. Dostavit se mohou nové nápady a tvůrčí inspirace, lze klidně začít realizovat odvážné plány a projekty. Budete mít dostatek elánu a energie, můžete si užít spoustu zábavy s přáteli nebo mít třeba i bohatší milostný život.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři se v únoru mohou cítit nemastní, neslaní, unavení a bez energie. Chce to opravdu nic neřešit, více odpočívat a počkat na příznivější časy. Po náročném loňském roku, kdy jste i mnohdy zářili na výsluní, si zasloužíte odpočinek. Opatrujte si zdraví a neřešte nyní žádné zásadní životní záležitosti a se změnami ještě vyčkejte. Objevit se může i partnerská krize, spousta emocí a hádek. Stáhněte se a snažte se ovládat, všechno se zase brzy zlepší.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Horoskop pro střelce na únor vypadá velmi dobře. Střelci si užijí příznivé a podnětné období plné inspirace a pracovních úspěchů, také ve vztazích to bude příjemné a radostné. Pokud máte i nějaké planety v kozorohu, dobře víte, že úspěch a radost často přináší jen dobře odvedená práce, tak se toho držte. Konec měsíce už nebude tak úchvatný.

Čínský horoskop na rok 2021. Co přinese rok kovového Buvola?

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozoroh se v průběhu února může těšit z přílivu proudu nové a inspirativní energie, která ho bude motivovat k novým nápadům, projektům a cílům, které již od začátku zaznamenají úspěch. S vervou se vrhne do práce. Pokud jste něco dlouho odkládali a neměli čas ani vůli se tomu věnovat, nyní nastává ideální čas k tomu, abyste své projekty oprášili a dokončili.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři to budou mít v únoru velmi náročné. Jednak mohou pociťovat velké tlaky ze všech stran, jednak jejich období může připomínat Poslední soud. Objeví se nové výzvy, informace a životní situace budou gradovat. Bude třeba dostát slibů, uskutečnit řadu zásadních životních rozhodnutí. Vodnáři nebudou mít stání, tak moc budou chtít něco změnit a něco velkého dokázat, ale může to být totálně mimo a nemusí to dopadnout dobře. Je třeba zůstat velmi bdělý, ostražitý a při síle. Vše, po čem budeme toužit a pro co se nadchneme, i okovy, kterých se budeme chtít zbavit, může stále něco silně blokovat. Čelit bude třeba silným a negativním emocím a nepřízni osudu. Přelomové narozeninové období bude pro vodnáře velmi významné.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby budou relativně spokojené, ale nedá se říci, že by je neovlivnila významná a závažná vodnářská situace. Některé ryby mohou mít planety ve vodnáři i v beranu, proto si přečtěte i horoskopy pro tato znamení. Přesto se ryba udrží vcelku dobře, oslaví narozeniny, ustojí krizi a začne se jí blýskat na lepší časy. Proto se dá říci, že u ryb v únoru může rozhodně nastat zlepšení jejich situace a možná silně působící nová energie bude pro citlivé rybky velmi nápomocná.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na únor 2021 pro všechna znamení