Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop pro všechna znamení na květen 2018

Slunečné jarní počasí přímo vybízí k procházkám pod rozkvetlými stromy. Květen je jeden z nejkrásnějších měsíců. Je to přece měsíc lásky! Nenechte si zkazit náladu alergií nebo případnou nepřízní osudu, raději si užijte první výlety a milostná dostaveníčka – meze už jsou suché!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, pokud jste doposud žili v napětí a nepředvídatelných událostech, konečně můžete vydechnout. Leckterým z vás se rozsvítí v hlavě a dojde k uklidnění situace na všech frontách. Užívejte si jara a načerpejte novou mízu. Ke konci měsíce se možná budete přechodně mračit a podléhat lehké nespokojenosti či drobným nezdarům, ale nebojte – brzy to přejde.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, oslavte své narozeniny se vší parádou! Začíná pro vás měsíc plný změn, vaše stabilita a pasivita budou narušeny, možná jste ale už takové drobné jarní nakopnutí potřebovali, co říkáte? Mělo by se dařit v práci a podnikání, energie bude narůstat. Zrozenci první dekády však mohou zhruba od poloviny měsíce pociťovat neklid a podrážděnost. Může vás trápit alergie nebo jiné problémy, opatrujte si hlasivky a štítnou žlázu.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, pro vás bude rozkvetlý květen příjemným a pohodovým obdobím, v jehož druhé části oslavíte svoje narozeniny. Užívejte si, bavte se a radujte se. Vaše aktivita a činorodost budou narůstat a mělo by se vám dařit ve všem, na co sáhnete! Blíží se maturity a přijímací zkoušky, studenti, opřete se do toho!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, váš květen bude ve znamení většího napětí, alespoň co se první jeho části týká. V té druhé se začne blýskat na lepší časy a rozhodně si užijete více příjemné zábavy. Choďte hodně do přírody a věnujte se sportu. Opatrujte si žaludek a nevystavujte se zbytečnému stresu.

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Pro lvy bude květen rozhodně vášnivým měsícem. Zhruba od jeho druhé poloviny můžete přechodně pociťovat zvýšené napětí. Nebouchejte pěstí do stolu a zbytečně se nerozčilujte, raději se odreagujte dobrou společenskou zábavou, oblíbeným sportem nebo skvělým sexem. Své vášně byste měli mít pod kontrolou, pokud se vám to nedaří, zapracujte na tom.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny mohou nadále naplno pracovat a užívat si práce na zahrádce. Mělo by se dařit, v první polovině měsíce se může přechodně objevit menší pocit nespokojenosti nebo roztržitost. Možná vás také trápí drobné zdravotní problémy nebo alergie. Ke konci května budete zažívat jednoznačně velmi příjemné chvíle.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, pro vás bude příjemnější první polovina měsíce. Dlouhodobě se potýkáte s potížemi, které se týkají více oblastí vašeho života. Je třeba si opatrovat zdraví a nepřetěžovat se v práci, může toho být na vás příliš. V květnu konečně rozkvetete, zkuste nemyslet na starosti a užijte si pěkné jarní počasí. Koncem měsíce možná zažijete citovou, vztahovou či finanční krizi, celkově se ale vaše situace začne vylepšovat. Úplný konec května pro vás bude naprosto perfektní, budete se cítit nabití novou energií a schopni zdolávat překážky i zrealizovat mnoho pozitivních změn.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, váš květen bude příznivý po pracovní a podnikatelské stránce. Mělo by se dařit rozjíždět nové projekty a zrealizovat některé vize. Přáno by vám mělo být i v partnerském vztahu – konec května velmi přeje milostným i finančním záležitostem! Třeba vás potká veliké štěstí…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, konečně si zasloužíte klid na duši a sluncem prozářené dny. Váš květen bude vcelku pohodový, po náročnějších změnách si trochu odpočinete. Všechno nové, co k vám přijde, přivítejte s otevřenou náručí! Měsíc změn vám pomůže zrealizovat vaše dávné sny a posunout se zase někam dál.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, náročné období snad máte za sebou. Vše energie bude narůstat, zdravotní problémy se budou zlepšovat až odejdou úplně. Bude se vám dařit v práci i v podnikání, vaše činorodost a narůstající aktivita se projeví už na začátku měsíce. Čeká vás příjemné období. Nebojte se dát šanci nové lásce.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vy pod rozkvetlými jabloněmi nejspíše jásat nebudete. Dlouhodobá krize, finanční problémy či neúspěchy na poli zaměstnání se budou měnit zatím jen velmi pozvolna. Zato v lásce by se mělo všechno dařit. Úplně na konci měsíce přijde nová energie a začátek opravdu pěkného a pozitivního období.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, začátek měsíce budete ještě setrvávat v pochmurném a nespokojeném duchu, ale rozhodně to vypadá na novou jarní mízu. Konec května nevěšte hlavu, vaše bezradnost, nesoustředěnost a pocit, že nevíte, co vlastně chcete, budou pouze dočasné. Úplný konec měsíce přinese šťastné okamžiky naplnění a sdílení, třeba i s milovanou osobou.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop pro všechna znamení na květen 2018