Menu
WomanOnly
Apetit

Milujete Toblerone? Nyní si ho můžete vychutnat v podobě zmrzliny

Jana Langová

Jana Langová

2. 3. 2018

Kdo by nemiloval Toblerone. Tahle švýcarská slast rozpouštějící se na jazyku v ohňostroji chutí, si získala fanoušky po celém světě. Neodmyslitelně k ní patří její typický trojúhelníkovitý průřez. Může být něco lepšího? Ano, přichází Toblerone zmrzlina!

Toblerone zmrzlina

Už známe nový hit letošního léta. Bude jím trojúhelníkový nanuk s chutí čokolády a medu, s kousky mandlí a nugátu. Zapomeňte na módní kousky do šatníku nebo novou letní řadu kosmetiky. To jediné, co v létě budete chtít, je Toblerone zmrzlina.

Jak vznikla čokoláda aneb cesta největší pochoutky na světě

Praktický tvar

Na rozdíl od klasické Toblerone čokolády, nanuk přichází v praktickém tvaru trojúhelníku. Žádné odlamování a drobení, žádné drastické pokusy sníst Toblerone v celku.

Toblerone zmrzlina si ze svého vzoru vzala to nejlepší a zabalila to do příjemného tvaru, který si můžete dát kdekoliv a kdykoliv.

Musíte za hranice

Bohužel, ať už to zní jakkoliv delikátně a přitažlivě, že byste hned nejradši vyrazili do obchodu a jednu z nich si koupili, musíme vás zklamat. Toblerone zmrzlina zatím v České republice není dostupná.

Vyrazit pro ní musíte do například k sousedům do Německa anebo si zajet na nákupy do Londýna. Ale kdo ví, třeba se jí do začátku léta dočkáme.

Prozatím si musíme vystačit s vychlazenou nalámanou Toblerone přímo z ledničky.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Milujete Toblerone? Nyní si ho můžete vychutnat v podobě zmrzliny