Menu
WomanOnly
Móda a styl

Módní LeMarket: Jak vypadala tvorba tuzemských návrhářů?

Redakce

Redakce

14. 5. 2013

Sobota 20. dubna 2013 proběhla v duchu módní akce LeMarket. Módní událost nabídla produkty pouze českých a slovenských tvůrců a ti sami na akci byli přítomni.

Hotel Fusion v centru Prahy se v sobotu proměnil v módní market, kde bylo možné nakoupit mnoho designových věcí. Akce trvala od 11 do 20 hodin. Nejednalo se o nezávislou tvorbu, k prodeji zde byly značky českých i slovenských tvůrců. Na výběr měli návštěvníci z módních doplňků, oblečení, šperků, bytových doplňků i drobných pochutin. Akce vynikala také tím, že designéři byli osobně přítomni.

Hlavním cílem události bylo ukázat široké veřejnosti, že český i slovenský trh nabízí mnoho zajímavých a trendy kousků. Jaké módní a designové značky a tvůrce návštěvníci viděli? Představil se návrhář Jozef Sloboda, módní značka Odivi, originální nálepky Lepeeto, šperky od Adély Pečlové, dámské i pánské kabelky Mumray, kartonový nábytek Kartoons, slovenská značka navrhující domácí oblečení Lull a mnoho dalších. Akce byla doprovázená bohatým doprovodným programem. Pro návštěvníky byl k dispozici fotokoutek, kde se mohli nechat vyfotit, vystoupila taneční skupina roku 2012 AWA, proběhla také netradiční vystoupení pole dance tanečnic i cvičenců jógy a prostory hotelu Fusion byly doplněny fotografiemi mladého fotografa Jana Kasla.

Akci pořádaly Elena Šulcová a Lucie Vaňková, která čtenářkám WomanOnly po akci vzkázala: „Nikde jinde nebylo možné takovou nabídku vidět ani zakoupit, představily se jak zavedené značky, tak úplně čerstvě vzniklé, které ještě nikde nebyly vidět. Bylo tu pro každého něco, kdo nerad šaty, dal si čokoládu, kdo nerad čokoládu, koupil si židli, zápisník, tašku či dekoraci domů.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Módní LeMarket: Jak vypadala tvorba tuzemských návrhářů?