Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v lednu: Velká šestka zaručí velké dobrodružství

Nový rok je tu a s ním samozřejmě i nový snímek, který potěší mladé i starší nadšence animovaných filmů. Nastartujte nový rok zhlédnutím komického dobrodružství, které vám vyrazí dech. Do kin vstupuje Velká šestka.

Nový snímek Velká šestka vypraví příběh o malém výrobci robotů. Hiro je génius, který se ve svém talentu konstruktéra snaží stále rozvíjet. Aby z něj byl jeden z nejlepších, potřebuje pomoc i od svého méně nadaného bratra Tadashia a čtyř nejlepších přátel. Jedním z nich je čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, další adrenalinem nadšená Go Go Tamago, třetí Honey Lemon, milující chemii, a do čtveřice Fred, fanda celé party.

Dobrodružství pro všech šest přátel nastává ve chvíli, kdy ve městě San Fransokyo rozpoutá nebezpečná hra, která může mít za následky vážné hrozby. Hiro se proto rozhodne obrátit na jednoho zkonstruovaného robota Baymaxe, aby pomohl v boji proti hrůzám, které v ulicích panují, a přidal se k partě hrdinů, kteří jsou odhodláni vyřešit všechny záhady. Baymax ale není silami nabitý robot, a tak nás čeká mnoho zábavných situací, ale i emočních příběhů.

Film vznikl v továrně Walta Disneyho, a tak se můžeme těšit na parádní podívanou. Režie se ujal Don Hall, který v roce 2011 předvedl nového Medvídka Pú, a Chris Williams, který zrežíroval také Bolta: Psa pro pro každý případ. Produkce se ujal Roy Conli, který se podílel na slavném Na vlásku.

Na toto velkolepé animované dobrodružství můžeme do kin vyrazit od 22. ledna.

Ohodnoťte tento článek:
0

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v lednu: Velká šestka zaručí velké dobrodružství