×
WomanOnly

Na co s dětmi do kina v únoru: oživlá stavebnice v Lego příběhu

FOTO: Lego příběh
Lego postavička musí zachránit svět. Zdroj: Warner Bros.

Únor v kinech bude nabitý různorodými premiérami. Na své si přijdou všichni milovníci stavebnice lego, neboť do kin vstoupí animovaný film s hlavními hrdiny právě tohoto fenoménu.

Nový animák z prostředí legových postaviček bude ve filmu jistě průkopnickou novinkou. Příběh se točí kolem osudu figurky Emmeta, naprosto obyčejného obyvatele lego světa, který je omylem považován za tu nejdůležitější a nejvýjimečnější osobou.

Emmet je ke svému neštěstí považován za jediného, kdo by  mohl zachránit svět, jenž stojí před katastrofou. Začátek jeho mise přichází ve chvíli, kdy je odveden mezi tlupu cizinců, kteří se mají společně s ním vydat na záchrannou výpravu s hlavním cílem zničit zlého tyrana. Problém nastává, když Emmet zjišťuje, jak moc je na takovou akci nepřipraven.

Sto minut animované komedie nás zavede do lego světa mezi postavičky, které kolují světem už několik desítek let. Za tu dobu mají na svědomí globální fenomén v podobě stavebnic, hraček, zábavních parků a dalších záležitostí.

Dabingu se ujaly světové hvězdy včetně Channinga Tatuma, Elizabeth Banks, Morgana Freemana nebo Liama Neesona. V kinech poběží film také ve 3D.

LEGO® příběh (The Lego Movie), Animovaný / Akční / Komedie/ Rodinný, Austrálie / USA, 2014, 100 min, Režie: Phil Lord, Chris Miller, Chris McKay, Hrají: Channing Tatum, Elizabeth Banks, Morgan Freeman, Liam Neeson, Will Ferrell, Jonah Hill a další

Premiéra v ČR: 6. února

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*