Menu
WomanOnly
Zdravá výživa a stravování

Ověřená detoxikační kůra. Odstraňte z těla do 3 dnů všechny toxické látky

I když všichni víme, že nezdravé potraviny nejsou pro naše tělo to nejlepší, může být často těžké si je odepřít. Tato třídenní léčebná kůra vám pomůže změnit špatné stravovací návyky, sníží vaši chuť po všem nezdravém a při tom vyčistí plíce a celý váš organismus od toxických látek.

Dva dny před zahájením diety přestaňte konzumovat mléčné výrobky. Jsou totiž pomalu stravitelné a vaše očista by nemusela mít takový efekt.

Noc předtím, než s očistou začnete, vypijte šálek bylinného projímadla, pomůže vám k vyčištění střev od toxinů, které by vám mohly způsobit během následných dnů zácpu.

Jak odkyselit organismus? Dejte si detoxikaci a změňte jídelníček

Druhý den ráno si před snídaní připravte nápoj z citronové šťávy ze dvou celých citronů a 2 dcl vody. Nápoj vám pomůže při trávení těžkých potravin, které potřebujete pro dostatek energie.

Během snídaně vypijte sklenici grapefruitového džusu. Pokud vám grapefruitový džus nechutná, můžete jej nahradit ananasovým nebo ho zřeďte vodou, aby nebyl tak hořký. Grapefruitové i ananasové šťávy jsou bohaté na přírodní antioxidanty, které pomohou vašemu tělu.

Mrkev pomáhá zdraví

Mezi snídaní a obědem vypijte další sklenici 100% mrkvové šťávy. Pomůže vám alkalizovat krev během očisťující kůry. Mrkev je obecně velmi prospěšná také pro dýchací cesty, neboť je bohatá na beta-karoten, který umí lidský organismus přetvořit na vitamin A.

Do čistící kůry zařaďte i šťávy bohaté na draslík, nejvhodnější a nejbohatší zeleninou jsou celer, petržel, mrkev nebo špenát. Pijte sklenici šťávy z této zeleniny při obědě. Draslík je silný antioxidant, který se skvěle hodí pro čištění těla a to zejména v tekutém stavu.

Hodinu před večeří vypijte sklenici zázvorového, šípkového nebo mátového čaje.

8 kroků k detoxikaci plic. Zvyšuje imunitu a bojuje s alergiemi

Těsně před spaním vypijte sklenici čisté brusinkové šťávy. Brusinková šťáva působí proti bakteriím v plicích, je výborná jako prevence proti zánětům dýchacích cest. Brusinky jsou silnými antioxidanty, které velmi dobře pročistí krev a moč.

Postup očisty opakujte po tři dny. Výsledky ihned pocítíte na vlastní kůži: díky dodržení našich rad eliminujete ve svém těle přítomnost toxinů, tuku i vody a vyčistíte své plíce.

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Ověřená detoxikační kůra. Odstraňte z těla do 3 dnů všechny toxické látky