Menu
WomanOnly
Sex

Praha získala 2. místo mezi sexuálními metropolemi v Evropě

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

24. 10. 2013

Obyvatelé české metropole rozhodně nejsou přehnaní puritáni. Podle nově uveřejněného žebříčku promiskuity totiž Pražané získali stříbrnou medaili.

Žebříček týkající se náhodného sexu a dvojí sexuální morálky sestavila agentura SeekingArrangement, která se zaměřuje především na hledání mladých slečen pro zajištěné pány.

Do průzkumu se zapojilo pětadvacet tisíc zbohatlíků z celé Evropy, přičemž nejvíce milenek přiznali obyvatelé britského města Carlisle. Muži z tohoto města mají podle průzkumu více jak 14 pohlavních partnerů.

Promiskuita vládne světu. Co vede lidi k častému střídání sexuálních partnerů?

Pomyslnou stříbrnou medaili si k velkému překvapení vysloužili Češi, respektive Pražané. V Praze má aspoň čtrnáct sexuálních protějšků osm z deseti milionářů.

Čestná místa v tomto žebříčku mají i obyvatelé rakouské Vídně a milovníci z řeckých Mykén. Paříž, kolébka sexuálních rozkoší, skončila až na osmém místě. Naši bratia se bohužel nedostali ani do první desítky.

Odpověz, kým chceš být

Jak už tak ale u statistik a průzkumů bývá, s věrohodností jsou na štíru a do skutečného stavu mají hodně daleko. Nemyslíte si snad, že se každý proutník přizná v anketě ke svým nezávazným stykům a bokovkám?

Jak napsal před nějakým časem přední český sexuolog Radim Uzel: Výsledky anonymních sexuologických průzkumů ukazují spíše na to, kým by lidé chtěli být, než jakými skutečně jsou.

Pakliže tedy Britové nebo Češi touží po nezávazných sexuálních hrátkách, máme to černé na bílém. Přání bývá otcem myšlenky…

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Praha získala 2. místo mezi sexuálními metropolemi v Evropě