Menu
WomanOnly
Sex

Prestižní harvardská univerzita vyučuje kurz análního sexu

Veronika Tichá

Veronika Tichá

17. 11. 2014

Na vysokých školách se dá studovat ledacos, ať už je to filozofie, medicína nebo práva, ale o možnosti vzdělávat se v análním sexu na univerzitě slyšel asi málokdo. I když to může znít nevěrohodně, Harvard každý rok pořádá vzdělávací týden o sexu, který se vždy setkává s velkým zájmem posluchačů. Letošní ročník je věnován análním sexuálním praktikám, takže pokud vás tato technika zajímá, určitě si přijdete na své.

Otevřený přístup k lidské sexualitě

Týden sexu je už čtvrtým rokem organizován studentskou Skupinou pro podporu sexuálního zdraví a vzdělávání o něm (SHEATH). Univerzita v anotaci ke kurzu uvádí, že se jedná o „týden s programem, který je mezioborový, provokující k přemýšlení, akademický, inovativní a aplikovatelný na zkušenosti studentů s cílem propagovat holistické chápání sexu a sexuality“.

Účastníci kurzu se podívají na anatomii konečníku z medicínského hlediska, teoreticky si osvojí základy přípravy na anální sex a také nezbytná hygienická opatření, seznámí se s análními pomůckami, lubrikačními gely a se zásadami bezpečného sexu. Důraz je tedy kladen také na šíření osvěty, a to zejména mezi mladými lidmi.

Jak vybrat lubrikační gel a proč není jedno, co si “tam” namažete

Jak vyjádřit svá přání

Na přednáškách bude prostor i pro partnerskou psychologii – někteří určitě ocení návod, jak o análním sexu hovořit s manželem nebo partnerem. Posluchači tedy budou vedeni především k otevřenosti ve vztahu, která je nesmírně důležitá pro spokojený sexuální život.

Anální sex jako koníček

Týden sexu může být vhodnou alternativou k návštěvě sexuologa, a to především pro odvážnější jedince, kterým nevadí mluvit o sexu na veřejnosti. Dozví se zde, proč anální sex provozovat a také všechny jeho klady a zápory. Není vyloučené, že i ti nejprudérnější účastníci v něm po absolvování kurzu najdou zálibu.

Harvardská univerzita je nejen jedna z nejprestižnějších vysokých škol na světě, ale také instituce, která se velmi výrazně zasazuje o „vyškatulkování“ Američanů z role puritánů, jak je vidí spousta ostatních národů. A na co se můžeme těšit za rok? Na výuku orálního sexu nebo teorii a praxi skupinového dovádění? Nechme se překvapit, čím nás budou chtít pořadatelé obšťastnit příště.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Prestižní harvardská univerzita vyučuje kurz análního sexu