×
WomanOnly

Prestižní harvardská univerzita vyučuje kurz análního sexu

Zdroj: Shutterstock.com

Na vysokých školách se dá studovat ledacos, ať už je to filozofie, medicína nebo práva, ale o možnosti vzdělávat se v análním sexu na univerzitě slyšel asi málokdo. I když to může znít nevěrohodně, Harvard každý rok pořádá vzdělávací týden o sexu, který se vždy setkává s velkým zájmem posluchačů. Letošní ročník je věnován análním sexuálním praktikám, takže pokud vás tato technika zajímá, určitě si přijdete na své.

Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock.com

Otevřený přístup k lidské sexualitě

Týden sexu je už čtvrtým rokem organizován studentskou Skupinou pro podporu sexuálního zdraví a vzdělávání o něm (SHEATH). Univerzita v anotaci ke kurzu uvádí, že se jedná o „týden s programem, který je mezioborový, provokující k přemýšlení, akademický, inovativní a aplikovatelný na zkušenosti studentů s cílem propagovat holistické chápání sexu a sexuality“.

Účastníci kurzu se podívají na anatomii konečníku z medicínského hlediska, teoreticky si osvojí základy přípravy na anální sex a také nezbytná hygienická opatření, seznámí se s análními pomůckami, lubrikačními gely a se zásadami bezpečného sexu. Důraz je tedy kladen také na šíření osvěty, a to zejména mezi mladými lidmi.

Jak vyjádřit svá přání

Na přednáškách bude prostor i pro partnerskou psychologii – někteří určitě ocení návod, jak o análním sexu hovořit s manželem nebo partnerem. Posluchači tedy budou vedeni především k otevřenosti ve vztahu, která je nesmírně důležitá pro spokojený sexuální život.

Anální sex jako koníček

Týden sexu může být vhodnou alternativou k návštěvě sexuologa, a to především pro odvážnější jedince, kterým nevadí mluvit o sexu na veřejnosti. Dozví se zde, proč anální sex provozovat a také všechny jeho klady a zápory. Není vyloučené, že i ti nejprudérnější účastníci v něm po absolvování kurzu najdou zálibu.

Harvardská univerzita je nejen jedna z nejprestižnějších vysokých škol na světě, ale také instituce, která se velmi výrazně zasazuje o „vyškatulkování“ Američanů z role puritánů, jak je vidí spousta ostatních národů. A na co se můžeme těšit za rok? Na výuku orálního sexu nebo teorii a praxi skupinového dovádění? Nechme se překvapit, čím nás budou chtít pořadatelé obšťastnit příště.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*