Menu
WomanOnly
Hubnutí

Příběh Kristýny: Co se stane s tělem, když zhubnete více jak 200 kilo?

Možná se budete divit, ale lidé, kteří trpí nadměrnou nadváhou, nemají svůj život ani z části lehký. Musejí podstoupit řadu vyšetření a mnohdy je jejich myšlenky dohání až k sebevraždě. Jak se s kily navíc potýká mladý člověk, vám prozradí skutečný příběh.

Dívka zhubla přes 200 kilo

Dívka Christina Philips podstoupila studijní program TLC. Zjistilo se, že ztratila přes 200 kilogramů a nyní trpí poruchou příjmu potravy. Dvaceti pětiletá dívka prozradila, že přijímala denně více jak 400 kalorií.

Její lékař byl naprosto zděšený, protože takové množství kalorií je na dospělého poměrně málo. Doporučil jí, aby příjem alespoň zdvojnásobila. Ani to však nebyla správná metoda, která by podpořila její zdraví. Podle lékaře jde dívka z extrému do extrému. Nic jiného se ale nedá dělat.

Christina trpí dysmorfií

Dívčina vyboulená klíční kost znázorňovala nedostatek tělesného tuku. Christina trpí navíc dysmorfií. Má tak neustále pocit, že vypadá mnohem silněji, než tomu je. Pohled do zrcadla na ní působí, jako kdyby měla o sto kilo navíc. Lidé na ni prý neustále zírají, a tak se pokaždé stydí opouštět domov. Proto jí byl doporučen terapeut.

Pacienti, kteří podstoupí žaludeční bypass, se musí vypořádat s poruchou příjmu potravy. Následkem mohou být posléze vředy, anémie a v nejhorším případě i sebevražda. Sama Christina potřebuje momentálně obrovskou podporu lékařů a svých blízkých, aby jí pomohli vyrovnat se s tímto zdravotním stavem.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Příběh Kristýny: Co se stane s tělem, když zhubnete více jak 200 kilo?