Menu
WomanOnly
Hubnutí

Připravte si zázračný nápoj na hubnutí, který vás nebude stát skoro nic

Chcete zhubnout? Zkuste zázračný nápoj, který nejen že je účinný, ale navíc vás vyjde neuvěřitelně levně.

Vědci stále přicházejí s novými objevy a díky tomu lze stále nacházet nové způsoby, jak vylepšit diety a životosprávu. Jeden z nich se objevil na americkém webu se zaměřením na zdravý životní styl. Konkrétně jde o recept jednoho nápoje.

Jedná se o de facto energetický nápoj, jenž je účinný na hubnutí, cenově nenákladný, suroviny jsou snadno k dostání a navíc je jednoduchý na přípravu.

Příprava a užívání

Co budete na tento zázračný nápoj potřebovat?

2 deci vody
Citron
Petržel

Rozkrojte citron. Šťávu z půlky citronu vymačkejte do sklenice. Nakrájejte petržel na jemné plátky a vsypte ji do citrónové šťávy. Nakonec do sklenice přilejte dvě deci vody, zamíchejte a máte hotovo.

Pak už stačí jen nápoj vypít. Zapamatujte si jen dvě důležité věci: pití se pije ráno po probuzení a zásadně nalačno! Užívejte jej každé ráno po dobu 6 dnů, poté jej vysaďte a začněte jej opět užívat po 10 dnech.

Nápoj bude stimulovat hormony spalující tuk a navíc pomáhá metabolismu. Po vypití nápoje klidně můžete jít hned běhat, jelikož je vhodný nejen pro lidi, kteří chtějí hubnout, ale i pro vyznavače kardio cviků. Stačí jen vyzkoušet.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Připravte si zázračný nápoj na hubnutí, který vás nebude stát skoro nic