Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Proč muže přitahují potvory? Buďte i vy trochu mrcha

Veronika Tichá

Veronika Tichá

6. 1. 2020

Stejně jako u holek nefrčí hodní kluci, platí to i naopak. Co třeba Bridget Jonesová, symbol ctnosti. Když si myslí, že narazí na toho pravého, nachomýtne se kolem Daniela Cleavera první mrcha v minisukni a naivní Bridget má smůlu. Proč tolik mužů lákají potencionální potvory? Znamená to, že na nás nikde nečeká Mark Darcy, který by nás měl rád takové, jaké jsme?

Žena musí být dobývána

Je to ve skutečnosti velmi jednoduché. Muži jsou dobyvatelé a příliš snadná kořist pro ně není výzva. Představte si, že si muž přivede domů ženu, která na první pohled vypadá jako ideální partnerka. Svému vysněnému muži vaří, pere, uklízí, denně mu volá do práce, aby ho ujistila o své nehynoucí lásce, když se jí půl dne neozve, děvče klasicky propadne emocionální bouři a chlapci zavolá samo, aby na děvče nebylo zapomenuto. Je jen otázka času, kdy tenhle stav přestane jednu stranu bavit.

A co takhle žena, která nevypere, neuklidí, neuvaří, večer co večer se vypravuje do společnosti jiných mužů za účelem být obdivována. Svému partnerovi se ozve, když ho potřebuje k uspokojení základních potřeb. Diametrálně odlišný scénář. Které z těchto dvou extrémů si běžný muž vybere? Bohužel ten druhý.

Mějte ho na háku!

Muži musí mít neustále pocit, že nemají nic jistého. Žena musí být dobývána, a jakmile se jim zcela odevzdá, začne to pány tvorstva nudit a poohlíží se jinde. Říkáte si, že je to nespravedlivé? Děláte pro něj první poslední, vždy na něj čekáte s večeří a s otevřenou náručí, on si ale i přesto najde mrchu, která se stará jen o sebe a nenajde pro něj milého slova? Buďte taky mrcha! Proč by si měl vámi být váš partner tak jistý? Copak neexistují jiní muži, kteří by se za vámi s hříšnou myšlenkou neohlédli?

Neznamená to, že byste měli uléhat do postele s jinými, ani váš partner, který touží po potvoře,  pravděpodobně neocení, když vás bude pravidelně potkávat ovoněné cizí pánskou voňavkou. Být tak trošku mrchou se s věrností nevylučuje. Jen dejte svému muži najevo, že pro vás neexistuje jen on, mějte ho na háku! Potencionální hrozba je velmi silné afrodiziakum. Začněte už tím, že budete dobře vypadat. Potvory jsou sexy, viděly jste někdy „zlobivou holku“ ve vytahaném tričku a kruhy pod očima?

Obklopujte se i jinými muži

Nebuďte šmudla, nevařte každý den, nevyznávejte mu lásku kdykoliv vás přepadne emocionální záchvat, buďte sebevědomá, nezávislá, drzá, živelná, sobecká a hlavně vášnivá! Přiznejte si to, byla by vám v reálném životě sympatičtější Popelka nebo její zlá sestra? Kdyby oplývala o chlup větší inteligencí, sestra drtí Popelku na plné čáře. Pravda je taková, že chlapa si neudržíte plným žaludkem a ustlanou postelí, chovejte se tak, aby měl pocit, že jste nenahraditelná. A zbožná úcta k muži se také nenosí, nežijeme v devatenáctém století! Láska se dá vyjádřit i jinak než slovy „Miluju tě. A ty mě?“

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Proč muže přitahují potvory? Buďte i vy trochu mrcha