Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Proč ženy milují uniformy u mužů?

Alena Zelová

Alena Zelová

18. 7. 2018

Také se vám líbí muži v uniformách? Proč vás tak přitahují? Kteří uniformovaní muži stojí na prvních příčkách oblíbenosti mezi ženami?

Muži v uniformách představují určitý řád a disciplínu. Poslouchají rozkazy nebo je dávají. Mají zodpovědnost a často jsou při své práci ohroženi na životě.

Muž v uniformě nemusí být ani krásný, ani chytrý, přesto se ženy za ním ohlíží. Vše mu dodá dobře padnoucí uniforma. Muži v uniformách bývají převážně vysocí a urostlí.

Které uniformy vedou?

V anketách nejčastěji ženy uvádí, že je nejvíce přitahují hasiči, piloti nebo vojáci. Hasič, který vybíhá z hořícího domu, celý špinavý od ohně a kouře, lehce poraněný nažhaví snad každou ženu. Vyzařuje z něj síla a odvaha, pro ženu představuje bezpečí. Statečnému disciplinovanému vojákovi rovněž podlehne řada žen, které v něm vidí ochránce. Pilot představuje volnost, ale zároveň velkou zodpovědnost.

Lékaři nebo sportovci také patří mezi často označované sexy profese. Uklidňující bílá barva lékařova pláště v nás vyvolává klid, ohromnou zodpovědnost a zároveň pocit bezpečí. Sportovec je pro nás urostlý silný a vytrvalý muž, který jde za svým cílem.

Oblíbení jsou i kovbojové, silní a tvrdí muži, kteří jsou spojeni s přírodou. Také námořníci nás zaujmou svou volností. Některé ženy přitahují silní a urostlí dělníci na stavbách, opraváři, kteří nám přišli domů něco opravit nebo automechanici v servise. Muži v montérkách některým ženám vyvolávají představu domácího kutila, který vše opraví, a o vše se po technické stránce postará.

Policisté trochu na své přitažlivosti ztrácí, přesto stále mají mezi ženami hodně příznivců. Méně už ženy přitahují průvodčí, security nebo poslíčci v hotelu.

Erotické prádlo a kostýmy oživí váš sexuální život. Jaké vyzkoušet?

Platí to i naopak

I muže přitahují ženy v uniformách. Sestřičky a letušky vedou na prvních místech. Sexy padnoucí šatičky nebo sukýnka, halenka s ohromným výstřihem, dlouhé nohy na podpatcích… tak nějak si muž představuje ženu v uniformě, které nelze odolat.

Muži i ženy v uniformách nás přitahují, proto často se stávají pro nás podnětem k sexuálním hrátkám, kdy partner se převlékne za statečného a odvážného hasiče a my zase pečující sestřičku.

A jaké uniformy se líbí vám?

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Proč ženy milují uniformy u mužů?