Menu
WomanOnly
Sex

Prodej panenství vás může stát i facku na ulici, alespoň na Slovensku

Redakce

Redakce

8. 10. 2013

Prodám panenství, požaduji jemné zacházení, příjemný zažitek a diskrétnost, nové, nepoužité, se zárukou, cena drahá. Zn. Spěchá! I takto by mohl vypadat inzerát s nabídkou, která je dnes v módě. Prodej dívčí nevinnosti.

Proč se prodává něco, co bylo ještě nedávno symbolem čistoty? To, co se ještě nedávno schovávalo jako poklad pro muže na první svatební noc? Důvody jsou až prozaicky jednoduché, alespoň pokud se zeptáte prodávajících. Dluhy, potřeba peněz na studium nebo jen zlepšení finanční situace.

V zahraničí si pěkně zaplatíte

Nejznámější a nejspíše i první dražitelkou vlastního panenství je 22 letá Američanka Natalia Dylan. Dylan je krásná, ambiciózní a zřejmě i velice chytrá dívka. Ona sama totiž vytvořila kolem profeje svého panenství takovou mediální bublinu, že o něm v Americe věděl téměř každý. Platí tedy, že i reklama prodává. Cena panenství se totiž vyšplhala až na úctyhodných 3,7 milionů dolarů, v přepočtu 80 milionů korun. Nicméně Dylan si nechala čas na rozmyšlenou a řekla, že nemusí nutně vyhrát nejvyšší nabídka. Nejdřív se prý s muži musí trochu seznámit.

Prodej jejího panenství nezůstal bez spekulací. Vzhledem k vizáži Dylan se objevily teorie, že nemůže být pannou, nebo že je dokonce pornoherečka, která si nechala operativně obnovit panenskou blánu. Proto vyvstává otázka, zda šlo opravdu o prodej nevinnosti, či jen o hodně drahou prostituci.

Že je žena pannou potvrdí lékařské vyšetření

Pokud ale chcete dražit panenství v České republice nebo na Slovensku, s velkým úspěchem nepočítejte. V Česku chtěla svůj věneček prodat 18-letá Monika, u které se i po zveřejnění nahých fotek cena vyšplhala jen na 4550 Kč. Slovenská dívka musela dokonce svoji nabídku, která začínala na milionu korun, stáhnout. Nejenže se na internetu dočkala jen urážek, ale dokonce dostala na ulici i facku.

Je asi na každé ženě, jak se svým panenstvím naloží. Jestli ho věnuje milovanému muži, přijde o něj při náhodném sexu nebo ho výhodně prodá. Ovšem z prodeje si každá kromě tučné sumy v ruce odnese i červíka pochybností, zda udělala správně, který jí bude hlodat už celý život.

Jak se pozná, že je dívka panna?

Panna je žena, která má zachovanou panenskou blánu neboli tzv. hymen. Bývá to jakási blána, která je asi 1 cm od poševního vchodu. K defloraci, což je odborný název pro odpanění, může dojít i při jiných činnostech než při sexu. Například u cvičení, zavádění tamponu nebo masturbaci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Prodej panenství vás může stát i facku na ulici, alespoň na Slovensku