Menu
WomanOnly
Krása

Radiofrekvence: revoluce v hubnutí

S našimi tipy budete mít perfektní postavu, o jaké jste vždy snili. A když říkáme vždy, nemyslíme jen po Vánocích a před plavkovou sezónou.

BODYTITE: JEDINÁ LIPOSUKCE, KTERÁ VYPNE KŮŽI

V místech, kde se nedaří shodit tukové polštářky ani pravidelně sportujícím hrdinkách, nastupuje liposukce.

Chirurgický zákrok  ale umí kromě odsátí tuku i něco navíc. Moderní kliniky používají radiofrekvenční liposukci BodyTite, která současně odsává tukové buňky a zároveň tepelnou energií vypíná kůži. Takže nezůstávají žádné nerovnosti, žádná povadlá kůže a BodyTite si dokonce poradí i s celulitidou.

V Asklepionu navíc mají díky spolupráci více oddělení skvělý program pooperační péče – pod dozorem lékaře dále hubnete a zbavujete se také vnitřního tuku pro ještě lepší výsledek a skvělou kondici.

Radiofrekvence: revoluce v hubnutí

Jak funguje radiofrekvenční liposukce

Liposukcí se odsaje nežádoucí tuk, zatímco radiofrekvenční proud zespoda proniká kůží a teplo, které se tím tvoří, kůži odspodu prozařuje a následně vypíná. Radiofrekvence působí přímo na spodní vrstvu kůže, odpovědnou za její uvolnění, a stimuluje tvorbu nového kolagenu.

Tepelným působením také dochází ke změnám struktury buněk tuku v podkoží. To má za následek vyhlazení a vypnutí kůže po liposukci a zároveň odstranění celulitidy. Pacienti tak získají nejen požadované křivky, ale zároveň se významně zlepší i stav jejich kůže v ošetřovaných oblastech. Ve výsledku se tak dosáhne mnohem výraznějšího zpevnění tělesných kontur.

FORMOVÁNÍ POSTAVY MRAZEM nebo TEPLEM

Při formování postavy je v problémových partiích skvělým pomocníkem Cooltech – skutečná kryolipolýza, kterou může provádět pouze lékař. Vaše tukové buňky totiž zmrazí na -8°C, zatímco kůže zůstane nedotknutá.

Úbytek objemu je měřitelný okamžitě a další 3 měsíce dále hubnete! Klinické studie prokázaly úbytek tuku až o 80 % během 4 měsíců! Skvělou novinkou v oblasti formování postavy je laser Fotona Tight Sculpting. Díky kombinaci dvou laserových režimů v jednom ošetření dochází k hlubokému i povrchovému vypnutí pokožky včetně redukce přebytečného tuku. Umožňuje ošetření větších (stehna, břicho, hýždě) i menších ploch (podbradek).

Klinika Asklepion

Pokud na to chcete jít volněji, nebo si jen udržujete postavu a kůži bez celulitidy, doporučují specialisté kliniky Asklepion neinvazivní ošetření Vellashape II.

Tak se objednejte na nezávaznou konzultaci!

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Radiofrekvence: revoluce v hubnutí