Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box na podzim 2019 přinesl lahodné kakao i novou kávu

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

28. 10. 2019

S podzimem přichází chladnější počasí, a tak přijde vhod šálek horké kávy. Nebo snad rádi mlsáte a dáte přednost studenému kakau? Oboje tento měsíc přinesla krabice s překvapením Brandnooz Box. Všechny výrobky jsme vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi!

Cacaolat Noir (250 g, cena v obchodě 34,90,-)

Kakao od této značky jsme zkoušeli už v létě, tentokrát však došlo na intenzivnější variantu v krásném, tmavě hnědém obalu. Opět nebyla nijak přeslazená a balení bylo tak akorát velké. Výrobek by měl obsahovat to nejkvalitnější kakao a extrakt z nibsů neboli nepražených kakaových bobů. Nezapomeňte ho ale pořádně vychladit!

Granko Kakaové mléko (200 ml, cena v obchodě 15,90,-)

Levnější alternativa k předchozímu výrobku a nutno říct, že kakao v něm bylo méně cítit. Bylo to spíš takové oslazené mlíčko. Jako odměna pro děti to ale jednou za čas nevadí.

Bonavita Bix to milk (350 g, cena v obchodě 39,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Tuto novinku od značky Bonavita oceníte hlavně po ránu, když nevíte, co si dát k snídani. Jsou to pečené ovesné tyčinky, které stačí zalít mlékem – a hotovo. Kdo chce výživnější snídani, nahradí mléko bílým jogurtem.

Tyčinky chutnají dobře, jen by samozřejmě nemusely mít žádný speciální tvar a stačily by ve formě sypání. Energie z nich ale vydrží dlouho a na výběr máte hned ze tří variant: s chia a dýňovým semínkem, s medem anebo s kakaem. Jedna porce obsahuje 8,4 gramu vlákniny.

Jihlavanka Café Arabica (250 g, cena v obchodě 99,90,-)

Nejsem úplně fanouškem kávy Jihlavanka, ale tahle novinka vůbec není špatná. Jde o stroprocentní arabiku, a taky je to poznat na vyšší ceně výrobku. Chuťově je spíš jemnější, není nijak intenzivně hořká. Připravit si ji můžete ve french pressu nebo moka konvičce. Už žádný turek!

Bombus Raw energy Maracuja & coconut (50 g, cena v obchodě 25,-)

Kvalitní raw tyčinka s příchutí marakuji a kokosu. Značku Bombus znám už dlouho a  její výrobky určitě patří mezi ty nejlepší, co si můžete koupit na cesty jako menší svačinku. Tyčinky jsou vyrobené bez tepelné úpravy z čistě přírodních surovin. Neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty. A vybrat si můžete ze široké škály příchutí – třeba i kakaovou.

Blink Bonbóny (15 g, cena v obchodě 37,-)

V tomhle případě jde spíš o obal než obsah. Bonbóny od značky Blink jsou klasické mentolky na osvěžení dechu. Prodávají se ale v elegantní krabičce, která se v žádné kabelce neztratí.

Pedro Frujty Superželé (2x 50 g, cena v obchodě 2x 14,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

V Brandnooz Boxu jsme tentokrát mohli najít také dva pytlíky bonbonů od značky Pedro. Jedny Ovobobule a jedny Ovoplátky. V obou případech jde o želé, které obsahuje 30 procent ovocných šťáv a nulu přidaných barviv. A chutnají opravdu dobře – ovocně, šťavnatě a některé spíš kysele než sladce.

Mentos Pure Fresh (15,5 g, cena v obchodě 13,90,-)

Klasické žvýkačky od značky Mentos, které jsme už v boxu dávno zkoušeli. Uvnitř jejich křupavého povrchu najdete šťavnaté jádro, které má mátovou příchuť. Jediným minusem je obal. Sice je rulička malá a akorát do kapsy, ale snadno z ní žvýkačka vyklouzne.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box na podzim 2019 přinesl lahodné kakao i novou kávu